piatok , 22 januára 2021
Home / SLOVENSKO / Vodičky nezvládli jazdu a skončili v strome, šmykľavé cesty potrápili aj ďalších šoférov (foto)

Vodičky nezvládli jazdu a skončili v strome, šmykľavé cesty potrápili aj ďalších šoférov (foto)

14.1.2021 (Webnoviny.sk) – Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala v stredu pri Jasove v okrese Košice – okolie. Ako informovala hovorkyňa košickej krajskej polície Jana Mésarová, 69-ročná vodička na Fiate zrejme neprispôsobila rýchlosť a na rovnom úseku cesty dostala šmyk.

S autom zišla z cesty a narazila do stromu. Z totálne zdemolovaného vozidla vyviazla s ľahkými poraneniami. Horšie dopadol jej 71-ročný spolujazdec, ten utrpel ťažké poranenia. Poverený príslušník začal trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví.

Ako uviedla Mésarová, v uplynulých dňoch dopravní policajti na území Košického kraja zadokumentovali viacero dopravných nehôd, pri ktorých vodiči zišli z cesty a skončili s autom v strome alebo vozidlo skončilo na streche.

V katastri obce Rákoš havarovala 40-ročná vodička Audi. Aj v tomto prípade zišla z cesty a narazila do stromu. Žena utrpela ľahké poranenia. Polícia vodičom pripomína, aby jazdili ohľaduplne a jazdu prispôsobili zimným podmienkam.

Viac k témam: autonehoda, dopravné nehody, havária áut
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodičky nezvládli jazdu a skončili v strome, šmykľavé cesty potrápili aj ďalších šoférov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má v súvislosti so sledovaním novinárky Tódovej okamžite konať, výzva prišla z europarlamentu

Muži, ktorí Moniku Tódovú sledovali, sú podľa medializovaných informácií prepojení na Smer-SD a jej popredných politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *