piatok , 22 januára 2021
Home / SLOVENSKO / Naď: Sulík explicitne povedal, že je za celoplošné testovanie na koronavírus

Naď: Sulík explicitne povedal, že je za celoplošné testovanie na koronavírus

13.1.2021 (Webnoviny.sk) – Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) tvrdí, že minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS) na rokovaní vlády 11. januára explicitne povedal, že je za celoplošné testovanie obyvateľov Slovenska na koronavírus. Uviedol to pred stredajším rokovaním vlády. Dodal, že tému okolo vyjadrení Sulíka otvorí na vláde.

Viac o téme: Koronavírus

„Predseda vlády vo svojom vystúpení na poslednom rokovaní vlády povedal, že bude celoplošné testovanie na celom území Slovenska a bude sa opakovať každý týždeň, kým sa počet nakazených nedostane pod úroveň 0,5 percenta v jednotlivých obciach a mestách. Na to mu skočil do reči pán Sulík a povedal ,Igor s týmto návrhom súhlasíme‘,“ priblížil Naď.

Doplnil, že opatrenia boli mierne, lebo vždy na vláde hľadali konsenzus.

Viac k témam: Celoplošné testovanie, Koronavírus, minister hospodárstva SR, minister obrany SR, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Naď: Sulík explicitne povedal, že je za celoplošné testovanie na koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má v súvislosti so sledovaním novinárky Tódovej okamžite konať, výzva prišla z europarlamentu

Muži, ktorí Moniku Tódovú sledovali, sú podľa medializovaných informácií prepojení na Smer-SD a jej popredných politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *