streda , 27 januára 2021
Home / SLOVENSKO / Autorizované servisy značky ŠKODA sú zákazníkom plne k dispozícii aj počas lockdownu

Autorizované servisy značky ŠKODA sú zákazníkom plne k dispozícii aj počas lockdownu

12.1.2021 (Webnoviny.sk) –
Všetky autorizované servisy značky ŠKODA fungujú naplno aj v úvode roka 2021
Služby budú poskytovať v súlade so všetkými epidemiologickými pravidlami a stanovenými nariadeniami
V prípade záujmu o nové vozidlo je možné využiť aj online konfigurátor

Otvorené aj počas lockdownu! Všetky autorizované servisy značky ŠKODA sú, v zmysle Uznesenia vlády SR č. 808 zo dňa 31.12.2020,  pre zákazníkov k dispozícii aj počas januárových obmedzení. Svoje služby poskytujú v súlade s aktuálnymi protiepidemiologickými nariadeniami a klientom dokážu zabezpečiť všetky potrebné úkony, ktoré potrebujú aj v rámci bežnej prevádzky.

ŠKODA AUTO Slovensko v spolupráci so svojimi autorizovanými partnermi víta možnosť ponechať servisné centrá otvorené pre potreby klientov a aj takýmto spôsobom im zjednodušiť situáciu v tomto náročnom období. “Je dôležité, aby sa zákazníci mali na koho obrátiť v prípade riešenia bežných opráv, ale aj napríklad z dôvodu autonehody. Pre mnohých je auto v súčasnosti jedinou bezpečnou možnosťou individuálnej prepravy, a preto považujeme za správne, aby tieto služby boli dostupné pre každého,” uvádza Jaroslav Hercog, riaditeľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: “Okrem servisov je pre záujemcov o nové vozidlo k dispozícii aj ŠKODA online 3D konfigurátor na www.skoda-auto.sk, v rámci ktorého je možné vyskladať si auto svojich snov aj z pohodlia domova. So špecifikáciou podľa predstáv sa potom môžu obrátiť na niektorého z predajcov telefonicky alebo e-mailom.”

ŠKODA AUTO Slovensko odporúča klientom, aby si dohodli návštevu svojho autorizovaného servisu individuálne, buď telefonicky alebo mailom. Prosíme všetkých o trpezlivosť a maximálnu súčinnosť pri odovzdávaní a preberaní vozidiel. Už štandardne budú totiž prebiehať za zvýšených hygienických podmienok. Preto aj v mene našich autorizovaných partnerov prosíme všetkých klientov, aby rovnako dodržiavali servismi stanovené pravidlá, ako aj všeobecne známe pravidlo R-O-R, teda rúško – odstup – ruky, a chránili tak seba i zamestnancov servisu,” upozorňuje Robert Hukel, vedúci popredajných služieb ŠKODA AUTO Slovensko.

Poskytované služby, ako aj otváracie hodiny servisov, sú v bežnom režime jednotlivých partnerov. Všetky potrebné informácie je možné nájsť na stránke www.skoda-auto.sk alebo na webových stránkach partnerov.

Informačný servis

Viac k témam: PR, ŠKODA AUTO, ŠKODA AUTO Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk – Autorizované servisy značky ŠKODA sú zákazníkom plne k dispozícii aj počas lockdownu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nenávisť spôsobuje iba ďalšie utrpenie, zdôraznila prezidentka Zuzana Čaputová (foto)

Zuzana Čaputová si pamiatku obetí holokaustu uctila pri Pamätníku na Rybnom námestí v Bratislave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *