streda , 27 januára 2021
Home / šport / Tenis / Cibulková sa znovu ospravedlnila za prednostné očkovanie a chce ísť pomáhať do prvej línie

Cibulková sa znovu ospravedlnila za prednostné očkovanie a chce ísť pomáhať do prvej línie

12.1.2021 (Webnoviny.sk) – Bývalá tenistka Dominika Cibulková chce využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva SR, aby ako dobrovoľníčka v boji proti koronavírusu pomohla v prvej línii. V tejto veci už podľa vlastných slov rezort zdravotníctva aj kontaktovala. Tenistka to uviedla vo svojom profile na sociálnej sieti.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

Cibulková sa dala prednostne zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. Keďže nepatrí medzi pracovníkov kritickej infraštruktúry, verejnosť aj viacerí politici tento čin kritizovali. V reakcii na to vo svojom profile na sociálnej sieti tenistka najprv uviedla, že sa „nechala voviesť do omylu“ a že ju tento krok mrzí.

Cibulková sa tak v utorok znovu ospravedlnila za to, že bola spolu s manželom neoprávnene zaočkovaná. „Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta a nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc,“ dodala.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Cibulková sa znovu ospravedlnila za prednostné očkovanie a chce ísť pomáhať do prvej línie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Karolína Schmiedlová si ako lucky loser zahrá v hlavnej súťaži Australian Open

Okrem Anny Karolíny Schmiedlovej sa na základe renkingového postavenia predstaví v hlavnej súťaži slovenská jednotka Viktória Kužmová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *