piatok , 22 januára 2021
Home / EKONOMIKA / Finančná správa zverejnila e-formuláre k dani z príjmov pre právnické osoby

Finančná správa zverejnila e-formuláre k dani z príjmov pre právnické osoby

12.1.2021 (Webnoviny.sk) – Elektronické formuláre daňových priznaní k dani z príjmov sú dostupné už aj pre právnické osoby. Finančná správa ich v pondelok zverejnila na svojom portáli. Zároveň finančná správa zverejnila aj ďalšie formuláre a tlačivá. Informovala o tom hovorkyňa finančnej správy Martina Rybanská.

K formulárom pre fyzické osoby typu A aj B či k daňovému priznaniu k dani z pridanej hodnoty tak pribudol aj eFormulár pre podávanie daňových priznaní k dani z príjmov právnických osôb. “Finančná správa chce aj týmto spôsobom prispieť ku komfortu a spokojnosti svojich klientov,” uviedla hovorkyňa finančnej správy.

Okrem formulárov k dani z príjmov finančná správa v uplynulých dňoch pripravila aj ďalšie tlačivá. Zverejnené je už napríklad aj tlačivo žiadosti o vydanie potvrdenia o daňovej rezidencii, oznámenie o zániku daňovej povinnosti, či oznámenie o zrazení a odvedení dane vyberanej zrážkou.

Viac k témam: daň z príjmu, daňové priznanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Finančná správa zverejnila e-formuláre k dani z príjmov pre právnické osoby © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenská pošta sa borí s ďalším podvodom, neznámy páchateľ sa obohacuje na úkor klientov

Falošné maily pod hlavičkou spoločnosti žiadajú od adresátov úhradu poplatkov za doručenie či preclenie zásielky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *