Home / KULTÚRA / Film a TV / Sheen žaluje noviny National Enquirer za článok, že sexuálne napadol Haima

Sheen žaluje noviny National Enquirer za článok, že sexuálne napadol Haima

NEW YORK 10. decembra (WebNoviny.sk) – Americký herec Charlie Sheen žaluje americké noviny National Enquirer. Tie zverejnili článok, v ktorom ho obviňujú zo sexuálneho napadnutia zosnulého herca Coreyho Haima. V žalobe, ktorú podal v piatok v Los Angeles, označil tvrdenia za absurdné a odporné.

Odporúčame:
Charlie Sheen sa nesmie približovať k bývalej snúbenici

Vydanie z 8. novembra obsahuje citáciu herca Dominicka Brasciu, ktorý uviedol, že Sheen napadol Haima ako tínedžera, pričom on sám mal v tom čase okolo dvadsiatky. Haim zomrel v roku 2010. Obaja účinkovali v snímke Lucas (1986), pričom podľa Brasciu sa incident stal počas produkcie filmu. Päťdesiatdvaročný rodák z New Yorku požaduje bližšie nešpecifikované odškodné.

Spoločnosť American Media Inc, ktorá vydáva noviny, v sobotu vyhlásila, že chce objasniť prípad a je rada, že môže odhaliť Sheenovu „skazenosť“.

Charlie Sheen

* vlastným menom Carlos Irwin Estévez, je známy predovšetkým ako predstaviteľ sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 – 2015), v ktorom účinkoval v rokoch 2003 až 2011.

V čase nakrúcania bol najlepšie plateným televíznym hercom na svete a za svoj výkon získal štyri nominácie na ceny Primetime Emmy a dve na Zlatý glóbus.

Sheen si okrem toho zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988), Prvá liga (1989), Horúce strely (1991), Horúce strely 2 (1993), Traja mušketieri (1993), V koži Johna Malkovicha (1999), Scary Movie 3 (2003) či Scary Movie 5 (2013) alebo v seriáli Kurz sebaovládania (2012 – 2014).

Viac k témam: Charlie Sheen, National Enquirer
Zdroj: Webnoviny.sk – Sheen žaluje noviny National Enquirer za článok, že sexuálne napadol Haima © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Tohtoročným nomináciám cien Emmy dominujú tri elitné seriály

Dominantnou témou, ktorá však zatemňuje scénu, je štrajk scenáristov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *