sobota , 5 decembra 2020
Home / SLOVENSKO / Pre veľký záujem o celoplošné testovanie na COVID-19 bude v Bratislave počas nedele zriadené ďalšie odberné miesto

Pre veľký záujem o celoplošné testovanie na COVID-19 bude v Bratislave počas nedele zriadené ďalšie odberné miesto

7.11.2020 (Webnoviny.sk) – V Bratislave pribudne v nedeľu 8. novembra v rámci celoplošného testovania obyvateľov na ochorenie COVID-19 ďalšie odberné miesto.

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave. Záujemcovia o otestovanie budú môcť medzi 8:00 a 20:00 využiť aj odberné miesto v priestoroch Miestneho úradu na Mierovej ulici v Ružinove.

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Nové odberné miesto bude zriadené vzhľadom k dnešnému vysokému záujmu o plošné testovanie na COVID-19 na území Bratislavského kraja. Na odberovom mieste sa budú môcť otestovať občania, ktorí prídu pešo.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, Celoplošné testovanie, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk – Pre veľký záujem o celoplošné testovanie na COVID-19 bude v Bratislave počas nedele zriadené ďalšie odberné miesto © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Incident v košickej nemocnici má dohru, advokátku Krajníkovú čaká disciplinárne konanie

Advokátka Adriana Krajníková sa stala známou vďaka incidentu, pri ktorom po telefóne radila tehotnej klientke, aby v nemocnici rodila bez rúška.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *