sobota , 28 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Minister obrany Naď je v karanténe, bol v kontakte s pozitívne testovaným človekom

Minister obrany Naď je v karanténe, bol v kontakte s pozitívne testovaným človekom

5.11.2020 (Webnoviny.sk) – Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) je v domácej karanténe, pretože bol v priamom kontakte s osobou, ktorá bola pozitívne testovaná na ochorenie COVID-19.

Viac o téme: Koronavírus

Šéf rezortu obrany to potvrdil na sociálnej sieti. Ako dodal, bol už negatívne testovaný cez antigénový test a v piatok 6. novembra bude testovaný opäť pomocou PCR testu. Naď tak ruší plánované stretnutia aj tlačovú konferenciu o pripravovanom víkendovom plošnom testovaní, ktorú mal naplánovanú na štvrtok.

Viac o téme: Celoplošné testovanie

„Komunikovať s verejnosťou v súvislosti s plánovaným testovaním budem cez tlačové správy a sociálne siete. Bežnú operatívu bude v mojom zastúpení riešiť štátny tajomník Marian Majer. Zároveň potvrdzujem, že s veliteľstvom operácie Spoločná zodpovednosť komunikujeme prostredníctvom VTC tak, aby sme chránili personál a zároveň zachovali operačnú pripravenosť,“ uzavrel Naď.

Viac k témam: Celoplošné testovanie, karanténa, Koronavírus, minister obrany SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Minister obrany Naď je v karanténe, bol v kontakte s pozitívne testovaným človekom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lámete si hlavu nad vianočným darčekom pre muža? Máme originálne riešenie

Každoročne rozmýšľate, čím potešíte svojich blízkych, ale vám už pomaly dochádzajú nápady? Stavíte na overenú (ne)chcenú klasiku – kozmetiku, pyžamo, ponožky, alebo vyskúšate niečo nové a nápadité?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *