sobota , 28 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Na veľký záujem o pretestovanie bude vláda reagovať, vyhlásil Naď a priznal, že ho prezidentka sklamala

Na veľký záujem o pretestovanie bude vláda reagovať, vyhlásil Naď a priznal, že ho prezidentka sklamala

30.10.2020 (Webnoviny.sk) – Keď uvidíme obrovský záujem o pretestovanie a my ľudí nebudeme vedieť pretestovať, budeme na to reagovať. V piatkovej diskusnej relácii rádia Expres Braňo Závodský naživo to povedal minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Doplnil, že vláda určite zasadne v nedeľu 1- novembra, ministri sú na to podľa neho pripravení.

Naď reagoval aj na piatkové vyjadrenie prezidentky SR Zuzany Čaputovej, z ktorého je, ako zdôraznil, sklamaný. „Naozaj som si myslel, že sme všetci na jednej lodi,“ uviedol. Podľa vlastných slov čakal, že prezidentka vyzve zdravotníkov, aby sa prihlásili. Ako dodal, počet zdravotníkov stále rastie.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Viac k témam: Celoplošné testovanie, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Na veľký záujem o pretestovanie bude vláda reagovať, vyhlásil Naď a priznal, že ho prezidentka sklamala © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd rozhodne o treste pre Marčeka, ktorý sa priznal k vražde Kuciaka

Špecializovaný trestný súd v apríli tohto roku odsúdil Miroslava Marčeka na 23 rokov väzenia, prokurátor požaduje 25 rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *