sobota , 28 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus, úrad zatvorili

Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus, úrad zatvorili

29.10.2020 (Webnoviny.sk) – Primátor mesta Liptovský Mikuláš Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti. Blcháč pôsobí v strane Hlas – sociálna demokracia a je aj poslancom Národnej rady SR.

“Som bez príznakov, cítim sa dobre, môj lekár mi odporúča karanténu zatiaľ do konca budúceho týždňa. Pracovať však budem z domu od počítača,” uviedol Blcháč s tým, že prostredníctvom videokonferencie so zodpovednými úradníkmi pokračuje v zabezpečovaní plošného testovania v meste.

Viac o téme: Koronavírus

Hovorkyňa mesta Viktória Čapčíková zároveň informovala o uzatvorení budovy mestského úradu. “Z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 na mestskom úrade je od dnešného dňa (od 29. októbra, pozn. redakcie) do odvolania budova úradu pre verejnosť zatvorená. V prípade neodkladných záležitostí sa môžu občania na zamestnancov úradu obrátiť telefonicky alebo e-mailom, kontakty nájdu na stránke mesta,” doplnila Čapčíková.

Viac k témam: Koronavírus, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus, úrad zatvorili © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lámete si hlavu nad vianočným darčekom pre muža? Máme originálne riešenie

Každoročne rozmýšľate, čím potešíte svojich blízkych, ale vám už pomaly dochádzajú nápady? Stavíte na overenú (ne)chcenú klasiku – kozmetiku, pyžamo, ponožky, alebo vyskúšate niečo nové a nápadité?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *