piatok , 25 júna 2021
Home / SLOVENSKO / Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus, úrad zatvorili

Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus, úrad zatvorili

29.10.2020 (Webnoviny.sk) – Primátor mesta Liptovský Mikuláš Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti. Blcháč pôsobí v strane Hlas – sociálna demokracia a je aj poslancom Národnej rady SR.

“Som bez príznakov, cítim sa dobre, môj lekár mi odporúča karanténu zatiaľ do konca budúceho týždňa. Pracovať však budem z domu od počítača,” uviedol Blcháč s tým, že prostredníctvom videokonferencie so zodpovednými úradníkmi pokračuje v zabezpečovaní plošného testovania v meste.

Viac o téme: Koronavírus

Hovorkyňa mesta Viktória Čapčíková zároveň informovala o uzatvorení budovy mestského úradu. “Z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 na mestskom úrade je od dnešného dňa (od 29. októbra, pozn. redakcie) do odvolania budova úradu pre verejnosť zatvorená. V prípade neodkladných záležitostí sa môžu občania na zamestnancov úradu obrátiť telefonicky alebo e-mailom, kontakty nájdu na stránke mesta,” doplnila Čapčíková.

Viac k témam: Koronavírus, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč mal pozitívny test na koronavírus, úrad zatvorili © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Čaputová kritizuje opozičných politikov za klamstvá o očkovaní, vyjadrila sa aj k Pellegrinimu

Prezidentka Zuzana Čaputová uviedla, že sa téma vakcinácie na Slovensku zneužíva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *