Home / KULTÚRA / Film a TV / Filmár Singer čelí obvineniu zo znásilnenia, mladíkovi sľúbil kariéru v Hollywoode

Filmár Singer čelí obvineniu zo znásilnenia, mladíkovi sľúbil kariéru v Hollywoode

BRATISLAVA 8. decembra (WebNoviny.sk) – Americký filmár Bryan Singer čelí obvineniu zo znásilnenia 17-ročného mladíka, ktoré sa podľa jeho slov stalo v roku 2003. Cesar Sanchez-Guzman tvrdí, že režiséra stretol na gej párty na jachte v Seattli.

Pocit hanby a poníženia

Singer vraj potom pozval tínedžera na prechádzku. Napokon skončili v izbe, kde mladíka zhodil na podlahu a žiadal od neho orálny sex. Guzmanovi povedal, že keď o incidente nikomu nepovie, pomôže mu preraziť v Hollywoode. Dodal, že mu aj tak nikto nebude veriť a v prípade nutnosti si môže najať ľudí, ktorí zničia jeho povesť.

Odporúčame:
Video: Bono a The Edge z U2 zahrali v berlínskom metre, previezli sa aj „svojou“ linkou

Guzman vyhlásil, že incident na ňom zanechal psychické následky, pocit hanby, poníženia a stratil chuť do života. Režisérov právny zástupca uviedol, že jeho klient odmieta tieto obvinenia a bude sa brániť až do konca. Päťdesiatdvaročný Singer pritom čelil podobným obvineniam aj v minulosti.

Výkonný producent seriálu Dr. House

Bryan Singer ako režisér debutoval v roku 1988 krátkometrážnou snímkou Lion’s Den, v ktorej si zahral napríklad Ethan Hawke. Známy je aj vďaka filmom Podozriví (1995), Superman sa vracia (2006), Valkýra (2008) alebo Jack, zabijak obrov (2013).

Odporúčame:
V súvislosti s obvineniami Harveyho Weinsteina prijala filmová akadémia kódex správania

Bol taktiež jedným z výkonných producentov seriálu Dr. House (2004 – 2012), pričom dve epizódy aj režíroval. Na konte má aj snímky X-Men (2000), X-Men 2 (2003), X-Men: Budúca minulosť (2014) a X-Men: Apokalypsa (2016). Informácie pochádzajú z webstránky people.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Bryan Singer, filmový režisér, hollywood, znásilnenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Filmár Singer čelí obvineniu zo znásilnenia, mladíkovi sľúbil kariéru v Hollywoode © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Oscar 2024: Najlepším filmom sa stal Oppenheimer, sošku získala aj Ukrajina a Cena prišiel nahý (foto)

Tohtoročné udeľovanie Oscarov ovládla epická historická životopisná dráma Oppenheimer.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *