Home / SLOVENSKO / Cesta medzi Štrbou a Šuňavou je druhý deň neprejazdná

Cesta medzi Štrbou a Šuňavou je druhý deň neprejazdná

POPRAD 8. decembra (WebNoviny.sk) – Cestári pod Tatrami upozorňujú na uzavretú cestu III/3601 medzi Štrbou a Šuňavou, pre snehové záveje je neprejazdná už druhý deň.

Odporúčame:
Foto: V Tatrách otvárajú najväčšiu atrakciu zimnej sezóny, Tatranský ľadový dóm

„Cestu nám zavialo počas noci zo stredy na štvrtok, keď bol v tomto území silný vietor. Napriek intenzívnemu pluhovaniu sa nám ju nepodarilo udržať prejazdnú. Práce sme následne prerušili, dnes však v nich pokračujeme, sme niekde za polovicou úseku,“ uviedol pre agentúru SITA riaditeľ Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja pre oblasť Poprad Marián Barilla.

Rovnaká situácia bola vo štvrtok aj na ceste Štrba – Važec, tú sa však podarilo sprejazdniť až po hranicu s okresom Liptovský Mikuláš. Ostatné cesty v okresoch Poprad, Kežmarok a Levoča sú podľa Barillu zjazdné, prevažne vlhké. Na niektorých miestach sa nachádza vrstva utlačeného snehu zhruba do dvoch až troch cm.

Viac k témam: PSK Prešovský samosprávny kraj, Štrba, Vysoké Tatry
Zdroj: Webnoviny.sk – Cesta medzi Štrbou a Šuňavou je druhý deň neprejazdná © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *