sobota , 28 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Po zločincoch idú ako po údenom, zadržanie sudcov bolo pre Matoviča príjemným čítaním

Po zločincoch idú ako po údenom, zadržanie sudcov bolo pre Matoviča príjemným čítaním

28.10.2020 (Webnoviny.sk) – Premiér Igor Matovič (OĽaNO) po rokovaní vlády povedal, že plnia to, čo ľuďom sľúbili pred voľbami. Reagoval tak na stredajšie zadržanie sudcov. Dodal, že to bolo pre neho počas rokovania vlády príjemné čítanie, keď mu prichádzali na mobil upozornenia o zatknutí sudcov.

„Sľúbili sme ľuďom, že zákon bude platiť pre každého rovnako, že prokurátori a policajti budú mať rozviazané ruky a budú môcť ísť po zločincoch a zločine ako po ‚údenom’. Napĺňame to, čo sme sľúbili pred voľbami,” doplnil predseda vlády.

NAKA v stredu podľa medializovaných informácií zadržala právnika Zoroslava Kollára, bývalú podpredsedníčku najvyššieho súdu SR Jarmilu Urbancovú, bývalú podpredsedníčku Okresného súdu Bratislava I Katarínu Bartalskú, sudkyňu Okresného súdu Bratislava I Otíliu Doláková a tiež sudcu Najvyššieho súdu Jozefa Kolcuna. Zadržaných previezli na expozitúru NAKA do Nitry, kde vykonávajú procesné úkony.

Viac k témam: premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Po zločincoch idú ako po údenom, zadržanie sudcov bolo pre Matoviča príjemným čítaním © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lámete si hlavu nad vianočným darčekom pre muža? Máme originálne riešenie

Každoročne rozmýšľate, čím potešíte svojich blízkych, ale vám už pomaly dochádzajú nápady? Stavíte na overenú (ne)chcenú klasiku – kozmetiku, pyžamo, ponožky, alebo vyskúšate niečo nové a nápadité?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *