utorok , 1 decembra 2020
Home / SLOVENSKO / Primátor mesta Partizánske musí do karantény, nakazil sa koronavírusom

Primátor mesta Partizánske musí do karantény, nakazil sa koronavírusom

27.10.2020 (Webnoviny.sk) – Primátor mesta Partizánske Jozef Božik bol pozitívne testovaný na koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti.

Viac o téme: Koronavírus

“Choroba môže navštíviť každého z nás, pred chvíľou som dostal výsledky pondelkového testovania na COVID-19. Nastupujem do karantény, rovnako ako i ostatní občania s obavami o svojich najbližších,” uviedol Božik.

Ako ďalej informoval primátor, v stredu 28. októbra bude na základe nariadenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Prievidzi kompletne uzavretý mestský úrad, kde vykonajú komplexnú dezinfekciu. Mesto sa zároveň pripravuje na celoštátne plošné testovanie.

Viac o téme: Celoplošné testovanie

“Pripravujeme celkovo 24 odberných miest, ktoré budú vo všetkých deviatich mestských častiach. Ďakujem za prípravu a pomoc kolegom z úradu, ako i kolegom z inštitúcií, v priestoroch ktorých bude prebiehať testovanie a aj občanom, ktorí sa dobrovoľne prihlásili ako administrátori,” dodal Božik.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátor mesta Partizánske musí do karantény, nakazil sa koronavírusom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rekreačné poukazy sa zdaňovať nebudú, mohlo by to spôsobiť problémy firmám i zamestnancom

Proti pôvodnému návrhu sa postavilo viacero organizácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *