streda , 25 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Vysoké Tatry hľadajú dobrovoľníkov na plošné testovanie na COVID-19, prihlásiť sa môžete elektronicky

Vysoké Tatry hľadajú dobrovoľníkov na plošné testovanie na COVID-19, prihlásiť sa môžete elektronicky

27.10.2020 (Webnoviny.sk) –
Mesto Vysoké Tatry hľadá dobrovoľníkov, ktorí by pomáhali počas celoplošného testovania obyvateľov Slovenska na COVID-19. Ako uvádza na sociálnej sieti, odberové miesta budú v meste Vysoké Tatry a v jeho osadách – Vyšné Hágy, Tatranská Polianka, Dolný Smokovec, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a Tatranská Kotlina.
Mesto hľadá dobrovoľníkov, ktorí by pomáhali ako administrátori pred testovacou miestnosťou. Záujemcovia môžu kontaktovať samosprávu na e-mailovej adrese: anna.jureckova@vysoketatry.sk. Celoplošné testovanie na Slovensku sa uskutoční od soboty 31. októbra do nedele 1. novembra.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Viac k témam: Celoplošné testovanie, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Vysoké Tatry hľadajú dobrovoľníkov na plošné testovanie na COVID-19, prihlásiť sa môžete elektronicky © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

MORUŠE – miesto pre mňa

Radi by sme vám predstavili nový projekt MORUŠE z ateliéru spoločnosti VI Group, ktorý dopĺňa ponuku bývania na bratislavskom trhu s rezidenčnými nehnuteľnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *