streda , 21 októbra 2020
Home / SLOVENSKO / Sulík považuje použitie vodného dela na demonštrácii v Bratislave za zlyhanie

Sulík považuje použitie vodného dela na demonštrácii v Bratislave za zlyhanie

18.10.2020 (Webnoviny.sk) – Použitie vodného dela proti demonštrantom v sobotu 17. októbra v Bratislave považuje minister hospodárstva SR a predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík za zlyhanie.

Povedal to v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O päť minút 12. Uviedol, že sa na danom proteste zúčastnil a videl tam aj stovky „normálnych ľudí“.

Poukázal tiež, že pred Úradom vlády SR bola možno stovka policajtov, a preto nerozumie, prečo tí nestiahli z davu „ľudí, ktorí robili bordel“.

Ako povedal, premýšľa, prečo polícia musela vytiahnuť vodné delo, ktoré podľa neho zasiahlo aj tých, ktorí išli okolo alebo sa na protest prišli pozrieť. Líder SaS sa zároveň ospravedlnil všetkým slušným ľuďom, ktorí na zhromaždenie prišli.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: minister hospodárstva SR, predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), protest
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulík považuje použitie vodného dela na demonštrácii v Bratislave za zlyhanie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Terno rastie aj vo veľkoobchode, už má prvých 100 zákazníkov

Spoločnosť Terno real estate otvorila novú divíziu veľkoobchodu. Ide o významný míľnik, vďaka ktorému vyhovie dopytu slovenských firiem po dovoze tovarov priamo na ich prevádzky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *