streda , 21 októbra 2020
Home / SLOVENSKO / U.S. Steel Košice má zamestnanca pozitívneho na koronavírus, pracovisko ihneď vydezinfikovali

U.S. Steel Košice má zamestnanca pozitívneho na koronavírus, pracovisko ihneď vydezinfikovali

23.9.2020 (Webnoviny.sk) – Jeden zo zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice (USSK) bol pozitívne testovaný na COVID-19. Agentúre SITA to potvrdil hovorca USSK Ján Bača.

„Zaznamenali sme jeden pozitívny test na COVID 19 u zamestnanca Divízneho závodu vysoké pece. Dotyčný sa zachoval zodpovedne, pretože akonáhle pocítil ťažkosti, nešiel do práce a obrátil sa na nadriadených a RÚVZ. Tí okamžite identifikovali blízke kontakty a zabezpečili zodpovedajúcu karanténu. Pracovisko bolo vydezinfikované a ostatní zamestnanci pokračujú v práci, pričom dbajú na prísne hygienické opatrenia,“ uviedol Bača.

Ako dodal, aj naďalej bude spoločnosť postupovať podľa nariadení Regionálneho úradu verejného zdravotníctva. V Košickom kraji bolo doteraz na COVID-19 pozitívne testovaných 843 pacientov.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, Koronavírus, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – U.S. Steel Košice má zamestnanca pozitívneho na koronavírus, pracovisko ihneď vydezinfikovali © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Terno rastie aj vo veľkoobchode, už má prvých 100 zákazníkov

Spoločnosť Terno real estate otvorila novú divíziu veľkoobchodu. Ide o významný míľnik, vďaka ktorému vyhovie dopytu slovenských firiem po dovoze tovarov priamo na ich prevádzky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *