piatok , 18 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Nákupné centrum v Bratislave museli evakuovať, anonym nahlásil bombu

Nákupné centrum v Bratislave museli evakuovať, anonym nahlásil bombu

2.9.2020 (Webnoviny.sk) – Nákupné centrum v bratislavskej Petržalke museli v stredu 2. septembra evakuovať policajti, niekto v ňom nahlásil bombu. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

“V priebehu dnešného dňa sme prijali oznámenie o bombe, ktorá sa mala nachádzať v nákupnom centre na Einsteinovej ulici. Na miesto sme ihneď vyslali policajné hliadky, ktoré nákupné centrum evakuovali,” uviedla polícia a dodala, že priestory následne prehľadali psovodi so služobnými psami.

“Prehliadku ukončili s negatívnym výsledkom. Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci šírenia poplašnej správy,” doplnila polícia.

“Úmyselné oznámenie nepravdivých informácií Policajnému zboru je trestným činom a využitím technologických prostriedkov je možné odhaliť oznamovateľa, ktorý sa bude musieť za svoje konanie zodpovedať,” uzavrela polícia.

Viac k témam: bomba, falošný poplach, nákupné centrum
Zdroj: Webnoviny.sk – Nákupné centrum v Bratislave museli evakuovať, anonym nahlásil bombu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Obmedzenie vlakov medzi Slovenskom a Českom

Z dôvodu rozhodnutia Ústredného krízového štábu o zaradení Českej republiky (ČR) do rizikovej skupiny krajín Európskej únie ("červené" krajiny) dochádza od piatka 18. 9. 2020 k obmedzeniam vo voľnom pohybe osôb cez hranice ČR a Slovenskej republiky (SR).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *