nedeľa , 27 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Banská Bystrica plánuje oslavy 76. výročia SNP, na vodičov čakajú dopravné obmedzenia

Banská Bystrica plánuje oslavy 76. výročia SNP, na vodičov čakajú dopravné obmedzenia

28.8.2020 (Webnoviny.sk) – Banská Bystrica organizuje víkendové oslavy 76. výročia SNP, vodičov čakajú obmedzenia. Na sociálnej sieti o tom informuje polícia Banskobystrického kraja.

“Počas konania osláv budú v piatok 28. augusta a v sobotu 29. augusta dopravné obmedzenia na uliciach Cikkerova, Kuzmányho a Kapitulská, kde bude umiestnené dopravné značenie Zákaz zastavenia od 22:00 v piatok až do 15:00 v sobotu,” uvádza polícia a dodáva, že v sobotu od 6:00 do 15:00 budú uzavreté ulice Kapitulská, Švantnerová, Cikkerova a Kuzmányho.

“Počas osláv sa bude aj polícia podieľať na ochrane osôb a ochrane majetku, predovšetkým pred poškodzovaním a krádežami počas konania osláv. Veľmi dôležitým článkom je aj plnenie úloh na úseku cestnej dopravy,” uvádza banskobystrická polícia a dodáva, že budú určené obchádzkové trasy a polícia bude na určených miestach regulovať a usmerňovať dopravu.

“Žiadame vodičov, ktorí budú spomínanými úsekmi prechádzať, aby boli ohľaduplní, trpezliví a hlavne, aby rešpektovali pokyny polície tak, aby danými úsekmi prešli bez akýchkoľvek problémov,” uzavrela polícia.

Viac k témam: dopravné obmedzenia, oslavy, SNP Slovenské národné povstanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Banská Bystrica plánuje oslavy 76. výročia SNP, na vodičov čakajú dopravné obmedzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini skritizoval Matoviča za jeho vyjadrenia na adresu nezodpovedných občanov

Podpredseda NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí) uviedol v relácii Slovenského rozhlasu RTVS Sobotné dialogy, že dátum 1. októbra bol vybraný operatívne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *