Home / SVET / Odsúdili nemeckého záchranára, ktorý podával ženám sedatíva a potom ich sexuálne zneužíval

Odsúdili nemeckého záchranára, ktorý podával ženám sedatíva a potom ich sexuálne zneužíval

BERLÍN 4. decembra (WebNoviny.sk) – Nemecký súd udelil trest odňatia slobody na desať rokov pre záchranára, ktorý podával ženám sedatíva pod zámienkou lekárskeho výskumu a potom ich sexuálne zneužíval.

Tlačová agentúra DPA uviedla, že súd v Norimbergu odsúdil 41-ročného obžalovaného za sedem znásilnení a desať prípadov sexuálneho napadnutia. Zneužívania sa dopustil na ženách, ktoré sa nedokázali brániť. Útoky sa stali v rokoch 2009 až 2016, dohromady je obvinený za napadnutie 23 žien.

Odporúčame:
Muža odsúdili za online znásilňovanie maloletých, dostal 10 rokov väzenia

Muž podvedeným ženám tvrdil, že pracuje pre miestnu univerzitu a uskutočňuje testy pre výskum rakoviny. Na súdnom pojednávaní sa k činom priznal a uviedol, že sa hanbí za zneužitie dôvery svojich obetí.

Prípad pomohli odhaliť dve ženy, ktorým sa nezdal príbeh záchranára pravdivý. Na políciu sa obrátili po tom, ako ich univerzita informovala, že spomínaný výskum sa u nich neuskutočňuje.

Viac k témam: Nemecko, sexuálne zneužívanie, záchranár
Zdroj: Webnoviny.sk – Odsúdili nemeckého záchranára, ktorý podával ženám sedatíva a potom ich sexuálne zneužíval © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Riziko rozsiahlej ruskej ofenzívy je menšie, posily nasadzujú po častiach na roztiahnutý front

Rusko začalo zapájať jednotlivé jednotky svojej novovytvorenej 25. kombinovanej armády do boja na Ukrajine ako posily, čo redukuje pravdepodobnosť novej rozsiahlej ruskej ofenzívy v blízkej budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *