piatok , 18 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Policajti nachytali opitého mladíka, ako im vypúšťa pneumatiky. Muža spacifikovali a odviedli v putách

Policajti nachytali opitého mladíka, ako im vypúšťa pneumatiky. Muža spacifikovali a odviedli v putách

18.8.2020 (Webnoviny.sk) – Kuriózny prípad riešia policajti v Bánovciach nad Bebravou. Podgurážený mladík im na služobnom aute vypúšťal pneumatiky. Ako informovala trenčianska krajská polícia, policajti z obvodného oddelenia si všimli osoby, ktoré kľačali pri ľavom prednom kolese ich vozidla Kia Sportage.

Jedna z nich následne začala poškodzovať disk a vypúšťať pneumatiku. Hliadka ihneď konala a alkoholom posilneného 22-ročného mladíka zadržala. “Voči mladíkovi boli v zmysle zákona použité hmaty a chvaty, ako aj služobne putá, keďže kládol aktívny odpor,” uviedli policajti. Mladého muža predviedli na oddelenie. Prípad riešia ako priestupok proti majetku.

Viac k témam: pneumatiky, výtržníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti nachytali opitého mladíka, ako im vypúšťa pneumatiky. Muža spacifikovali a odviedli v putách © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Dva parlamentné výbory majú nových predsedov, Kotlebu opäť nezvolili

Mariana Kotlebu (ĽSNS) parlament po niekoľký raz neschválil za predsedu Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *