nedeľa , 27 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel zomrel človek, medzi zranenými sú aj deti (foto)

Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel zomrel človek, medzi zranenými sú aj deti (foto)

15.8.2020 (Webnoviny.sk) – Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel, ktorá sa v sobotu stala v katastri obce Ostrov v okrese Piešťany, zahynula jedna osoba. Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru SR, na mieste momentálne zasahujú hasiči.

„Pri udalosti sa zrazili dve vozidlá, v ktorých sa v tom čase viezlo päť osôb. Jedna osoba bola z vozidla vyslobodzovaná hydraulickým náradím a neskôr resuscitovaná, svojim zraneniam však na mieste podľahla. Ostatné štyri osoby, z toho dve deti, utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Jedna maloletá osoba bola do nemocnice prevezená záchranárskym vrtuľníkom,“ priblížila Farkasová.

Profesionálni hasiči z Piešťan a dobrovoľní hasiči z obce Pobedim momentálne na mieste vykonávajú protipožiarne opatrenia. Ako doplnila polícia, cesta II/504 je momentálne neprejazdná. Vodičom odporúča, aby sa danému úseku vyhli.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel zomrel človek, medzi zranenými sú aj deti (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini skritizoval Matoviča za jeho vyjadrenia na adresu nezodpovedných občanov

Podpredseda NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí) uviedol v relácii Slovenského rozhlasu RTVS Sobotné dialogy, že dátum 1. októbra bol vybraný operatívne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *