pondelok , 23 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Bánovce nad Bebravou zatvorili krytú plaváreň, opatrenia proti koronavírusu sa dotkli aj kúpaliska

Bánovce nad Bebravou zatvorili krytú plaváreň, opatrenia proti koronavírusu sa dotkli aj kúpaliska

6.8.2020 (Webnoviny.sk) – Zatvorením krytej plavárne reagovala bánovská samospráva na aktuálnu epidemiologickú situáciu v regióne. Krízový štáb prijal aj ďalšie opatrenia na zamedzenie šírenia nového koronavírusu. Jedným z nich je zníženie kapacity návštevníkov letného kúpaliska. O rozhodnutí krízového štábu informovala radnica na svojej internetovej stránke.

Viac o téme: Koronavírus

Mestský krízový štáb nariadil prevádzkovateľovi letného kúpaliska znížiť maximálne povolenú kapacitu návštevníkov na 500 osôb. Zároveň zakázal používanie spŕch na všetkých športoviskách vrátane fitnesscentier.

Samospráva bude dbať aj o zvýšenú dezinfekciu vnútorných priestorov i verejných priestranstiev. Podľa rozhodnutia krízového štábu by sa mala zintenzívniť dezinfekcia detských ihrísk a plošná dezinfekcia priestorov mestského úradu. Radnica zároveň požiada prevádzkovateľa autobusovej dopravy o zvýšenie intenzity dezinfekcie autobusov.

Mestský úrad ostáva otvorený bez obmedzenia so zachovaním prístupu verejnosti na pracoviská s použitím rúška a dezinfekcie rúk. Zároveň vedenie mesta odporúča občanov uprednostniť elektronickú komunikáciu.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Bánovce nad Bebravou zatvorili krytú plaváreň, opatrenia proti koronavírusu sa dotkli aj kúpaliska © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Darček s originálnym a jedinečným dizajnom

Predstavíme Vám jeden jedinečný produkt, ktorý nemá vo svete obdobu – vyrába sa výhradne na Slovensku a svojou technológiou je svetový unikát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *