Home / SLOVENSKO / Lesníci opäť rozdajú vianočné stromčeky detským domovom i nemocniciam

Lesníci opäť rozdajú vianočné stromčeky detským domovom i nemocniciam

BRATISLAVA 3. decembra (WebNoviny.sk) – Lesníci budú v decembri opäť rozdávať darčeky v podobe vianočných stromčekov. Už po štrnástykrát dodajú stromčeky do detských domovov, domovov sociálnych služieb, pestúnskych rodín a do nemocníc.

Ako uviedol hovorca štátneho podniku Lesy SR Radko Srnka, lesnícka tradícia s názvom Stromček pod stromček sa každoročne stretáva s veľkým záujmom. Štátny podnik aj tento rok vybral stovky vianočných stromčekov z lesných porastov a zo škôlkarských stredísk.

Odporúčame:
Lidl oslavuje neobyčajne obyčajné Vianoce

„Tento rok odnesieme kúsok lesa v podobe vianočného stromčeka do všetkých inštitúcií na Slovensku, ktoré si oň požiadajú. Budú to slovenské vianočné stromčeky priamo z lesov, ktoré manažujeme,“ povedal generálny riaditeľ štátneho podniku Marian Staník. Dodal, že stačí navštíviť internetovú stránku štátneho podniku www.lesy.sk, kde sú na titulnej stránke uvedené informácie o kontaktných osobách pre tento projekt.

„Vianočné stromčeky, kúsky lesa od lesníkov, budú počas decembra odovzdávať zástupcovia jednotlivých odštepných závodov štátneho podniku Lesy Slovenskej republiky,“ uzavrel Marian Staník.

Viac k témam: detské domovy, nemocnice, Vianoce
Zdroj: Webnoviny.sk – Lesníci opäť rozdajú vianočné stromčeky detským domovom i nemocniciam © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Volič poškodil urnu na nepoužité hlasovacie lístky, z volebnej miestnosti ho vyviedla polícia

V okrese Zlaté Moravce volič nechcel odovzdať nepoužité hlasovacie lístky, následne do schránky udrel päsťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *