nedeľa , 20 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Následky povodní v Prešovskom kraji odstraňujú hasiči, prívalová vlna poškodila autá, lávky aj mosty

Následky povodní v Prešovskom kraji odstraňujú hasiči, prívalová vlna poškodila autá, lávky aj mosty

20.6.2020 (Webnoviny.sk) – Hasiči od rána odstraňujú v Prešovskom kraji následky povodní z 19. júna. Ako informuje vo svojom profile na sociálnej sieti Prezídium Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), v piatok podvečer sa obcami Zubné v okrese Humenné a Pichne v okrese Snina prehnala prietrž mračien.

Následkom prietrže bola prívalová vlna, ktorá poškodila niekoľko osobných vozidiel, lávok a mostov. Prezídium priblížilo, že na cestných komunikáciách zostali naplavené prekážky, ktoré bolo potrebné odstrániť.

V obci Zubné od rána 20. júna hasiči zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom odstraňujú následky piatkovej povodne pomocou ťažkej techniky.

Na pomoc boli vyslaní aj hasiči zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline. Po ukončení prác by sa mali presunúť do obce Pichne. Do zasiahnutých obcí smeruje aj prezident HaZZ Pavol Mikulášek.

Viac k témam: počasie, povodne, prívalové dažde
Zdroj: Webnoviny.sk – Následky povodní v Prešovskom kraji odstraňujú hasiči, prívalová vlna poškodila autá, lávky aj mosty © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Premiér Matovič sa vyjadrí ku kauze Arca Capital, na ktorú podal Smer-SD trestné oznámenie

Zásadné podozrenie spočíva podľa predstaviteľov Smeru v tom, že rodina Matovičovcov investovala do Arca Capital obrovskú sumu peňazí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *