streda , 23 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Polícia riešila kurióznu krádež pre šesť eur, „zlodej roka“ zanechal na mieste činu osobné veci (foto)

Polícia riešila kurióznu krádež pre šesť eur, „zlodej roka“ zanechal na mieste činu osobné veci (foto)

11.6.2020 (Webnoviny.sk) – Kurióznu krádež riešili policajti v Trnavskom kraji. V areáli spoločnosti v Cíferi úradoval zlodej, ktorý nechal na mieste činu svoje osobné veci. Štyridsaťročný, v minulosti už trestaný muž, spáchal skutok v skúšobnej lehote.

Muž chcel ukradnúť mosadzné piliny

Ako informovala trnavská krajská polícia, páchateľ prestrihol plot a z kontajnera sa snažil vybrať mosadzné piliny, tzv. špony.

Pri krádeži ho však prichytil pracovník SBS a začal ho naháňať. Zlodejovi sa podarilo utiecť, na mieste však zostal jeho batoh s osobnými vecami a dva mobily.

O treste rozhodne súd

Krátko nato ho kriminalisti zadržali v opustenom dome na miestnom futbalovom ihrisku. Muža obvinili z krádeže v štádiu pokusu a o jeho treste rozhodne súd.

Obvinený bol už v minulosti odsúdený za majetkovú trestnú činnosť. Pre šesť eur, ktoré by dostal za špony v zbernom dvore, a štyri eurám za poškodenie plotu, mu teraz hrozí až dvojročné väzenie.

Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia riešila kurióznu krádež pre šesť eur, „zlodej roka“ zanechal na mieste činu osobné veci (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kedy je vhodná doba investovať do zlata?

Investovať do zlata je jedným z najlepších spôsobov, ako svoje úspory nielen ochrániť pred infláciou, ale tiež ich zhodnotiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *