piatok , 18 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Fico sa v statuse na sociálnej sieti vyjadril k rozhodnutiu Pellegriniho odísť zo Smeru-SD

Fico sa v statuse na sociálnej sieti vyjadril k rozhodnutiu Pellegriniho odísť zo Smeru-SD

10.6.2020 (Webnoviny.sk) – Predsedu opozičnej strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Roberta Fica mrzí, že Peter Pellegrini (Smer-SD) neprijal jeho ponuku stať sa predsedom strany.

Ako však napísal vo svojom profile na sociálnej sieti, v jeho ďalšej politickej ceste mu drží prsty. Pellegrini na stredajšej tlačovej konferencii vyhlásil, že sa vzdal funkcie podpredsedu Smeru-SD. Svoje rozhodnutie označil za jedno z najťažších v doterajšej politickej kariére. V najbližších dňoch podnikne kroky na svoj definitívny odchod zo strany.

„Je mi úprimne ľúto, že po 20-tich rokoch v strane Smer – SD odmietol túto ponuku najmä po tom, čo ho strana nominovala na post štátneho tajomníka, ministra, predsedu parlamentu, podpredsedu vlády a napokon premiéra,” uviedol Fico. Doplnil, že Smer – SD bude pokračovať ľavicovou cestou a naďalej bude razantne chrániť sociálny štát. „Toto sa nezmení ani po odchode Petra Pellegriniho,” uzavrel Fico.

Viac k témam: podpredseda strany Smer-SD, predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico sa v statuse na sociálnej sieti vyjadril k rozhodnutiu Pellegriniho odísť zo Smeru-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Dva parlamentné výbory majú nových predsedov, Kotlebu opäť nezvolili

Mariana Kotlebu (ĽSNS) parlament po niekoľký raz neschválil za predsedu Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *