streda , 23 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Staré Mesto v Bratislave chystá novú rezidentskú parkovaciu zónu, obyvatelia sa môžu vyjadriť

Staré Mesto v Bratislave chystá novú rezidentskú parkovaciu zónu, obyvatelia sa môžu vyjadriť

10.6.2020 (Webnoviny.sk) – V Bratislavskom Starom Meste pribudne nová rezidentská parkovacia zóna. “V najbližších mesiacoch sa mestská časť Bratslava – Staré Mesto chystá vyznačiť ďalšie parkovacie miesta určené výhradne pre Staromešťanov. Rezidentská parkovacia politika bude realizovaná aj na ulici Vlčkova, v úseku Urbánkova – Podtatranského,” uviedla mestská časť na sociálnej sieti.

Obyvatelia Starého Mesta môžu k návrhu novej parkovacej zóny podávať svoje podnety a pripomienky.

“Záleží nám na vašom názore, preto budeme radi, ak nám dáte vedieť o vašich návrhoch, podnetoch, pripomienkach k návrhu riešenia rezidenčného parkovania,” uvádza Staré Mesto.

Návrh riešenia rezidentského parkovania je zverejnený na stránke mestskej časti, obyvatelia si ho môžu pozrieť aj na miestnom úrade a svoje podnety zasielať e-mailom alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

V Starom Meste fungujú dva parkovacie systémy, teda aj dve parkovacie (rezidentské) karty. Prvý zabezpečuje samotná mestská časť a druhý na základe zmluvy spoločnosť BPS Park.

Viac k témam: parkovanie, rezidentská parkovacia zóna, rezidentské parkovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Staré Mesto v Bratislave chystá novú rezidentskú parkovaciu zónu, obyvatelia sa môžu vyjadriť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kedy je vhodná doba investovať do zlata?

Investovať do zlata je jedným z najlepších spôsobov, ako svoje úspory nielen ochrániť pred infláciou, ale tiež ich zhodnotiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *