piatok , 18 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Dôchodcovia dali prácu dvanásťkrát trestanému mužovi, ten im za to vykradol dom

Dôchodcovia dali prácu dvanásťkrát trestanému mužovi, ten im za to vykradol dom

27.5.2020 (Webnoviny.sk) – Obeťami recidivistu sa stali manželia vo veku 88 a 90 rokov z Veľkého Medera. Dvanásťkrát trestanému Deziderovi dali šancu a pomáhal v záhrade s ťažkými prácami, pretože sami už nevládali.

Ich pomocník však využil deň, keď neboli doma. Ako informovala nitrianska krajská polícia, z domu im ukradol šperky, úlomkové zlato a obálku s piatimi tisíckami.

Manželia to zistili po návrate domov, napriek tomu krádež nahlásili až na druhý deň. Kriminalistom sa napriek tomu podarilo zaistiť stopy, ktoré usvedčili ich pomocníka.

Vyšetrovateľ 38-ročného muža obvinil z porušovania domovej slobody a krádeže. Medzičasom skončil vo väzbe za iné majetkové trestné činy a tieto obvinenia k nim pribudnú.

Viac k témam: dôchodcovia, krádež, kriminálnik, recidivista
Zdroj: Webnoviny.sk – Dôchodcovia dali prácu dvanásťkrát trestanému mužovi, ten im za to vykradol dom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Obmedzenie vlakov medzi Slovenskom a Českom

Z dôvodu rozhodnutia Ústredného krízového štábu o zaradení Českej republiky (ČR) do rizikovej skupiny krajín Európskej únie ("červené" krajiny) dochádza od piatka 18. 9. 2020 k obmedzeniam vo voľnom pohybe osôb cez hranice ČR a Slovenskej republiky (SR).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *