streda , 15 júla 2020
Home / SLOVENSKO / Bratislavská polícia zadržala opitého vodiča na Nissane Micra, pri kontrole zistila, že mu bol odobratý vodičský preukaz

Bratislavská polícia zadržala opitého vodiča na Nissane Micra, pri kontrole zistila, že mu bol odobratý vodičský preukaz

25.5.2020 (Webnoviny.sk) – Opitého vodiča chytili v nedeľu bratislavskí príslušníci Pohotovostných motorizovaných jednotiek na ceste z Vajnôr do Rače. Vodič na Nissane Micra jazdil po Rybničnej ulici zo strany na stranu.

Ako informovala bratislavská krajská polícia, 49-ročnému vodičovi pri dychovej skúške na alkohol namerali takmer 1,7 promile.

Pri následnej lustrácii vyšlo najavo, že Bratislavčan má zadržaný vodičský preukaz a do decembra má zakázané jazdiť.

Ako dodala polícia, poverený príslušník začal trestné stíhanie pre ohrozenie pod vplyvom návykovej látky a marenie výkonu úradného rozhodnutia.

Vec riešia v tzv. „super rýchlom“ konaní. Bratislavčan pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase, teda do 48 hodín.

Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavská polícia zadržala opitého vodiča na Nissane Micra, pri kontrole zistila, že mu bol odobratý vodičský preukaz © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Košice majú na dosah grant za milióny eur, uspeli v záverečnom kole výzvy Európskej komisie

Program slúži na podporu inovatívnych projektov z oblastí kultúry a kultúrneho dedičstva, zlepšenia kvality ovzdušia, riešenia demografických zmien či spôsobov zvyšovania kvality životného prostredia a života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *