utorok , 22 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Policajti museli v karanténnom centre spacifikovať 52 lesných robotníkov z okresu Detva

Policajti museli v karanténnom centre spacifikovať 52 lesných robotníkov z okresu Detva

8.5.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti zasahovali vo štvrtok večer v karanténnom zariadení v Gabčíkove. Približne 50 Detvancov sa nevedelo pod vplyvom alkoholu vpratať do kože.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, 52 lesných pracovníkov z okresu Detva, ktorí sa vrátili z Nemecka, začalo búchať do zariadení izieb a vulgárne pokrikovať.

Na miesto boli okrem príslušníkov obvodných oddelení vyslané policajné posily z Pohotovostného policajného útvaru a Pohotovostných motorizovaných jednotiek.

Počas zásahu repatriantom odobrali asi 20 litrov alkoholu, ten im po prepustení z karantény vrátia.

Polícia za dodržania prísnych bezpečnostných opatrení v súčinnosti s hasičmi a záchranármi všetkých 52 osôb skontrolovala a prehliadla 14 izieb. Zariadenie v nich poškodené nebolo a nikto nebol zranený.

Jedna osoba bola riešená v blokovom konaní za porušenie karanténnych opatrení. Polícia s vojakmi zostala karanténe zariadenie naďalej monitorovať.

Viac k témam: karanténa, repatrianti
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti museli v karanténnom centre spacifikovať 52 lesných robotníkov z okresu Detva © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prípad diplomovej práce Borisa Kollára neskončil, polícia začala trestné stíhanie

Najviac strán mal súčasný predseda parlamentu skopírovať od svojho školiteľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *