pondelok , 21 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Nakazených z osady v Žehre presunú do kontajnerového mestečka, budú pod dohľadom hasičov

Nakazených z osady v Žehre presunú do kontajnerového mestečka, budú pod dohľadom hasičov

8.5.2020 (Webnoviny.sk) – Chorých na ochorenie COVID-19 z osady v obci Žehra plánujú spolu s ich rodinnými príslušníkmi presunúť do kontajnerového mestečka. Pri obci v okrese Spišská Nová Ves zároveň od štvrtka zasadá permanentný krízový štáb, v osade je totiž množstvo nakazených.

Zázemie krízového štábu zabezpečil Hasičský a záchranný zbor (HaZZ). Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa HaZZ Zuzana Farkasová.

Viac o téme: Koronavírus

Permanentný krízový štáb plánuje chorých spolu s ich rodinnými príslušníkmi presunúť do kontajnerového mestečka, ktoré je v súčasnosti vo výstavbe a malo by byť k dispozícii už o niekoľko dní. Krízový stan s vybavením, ako aj veliteľsko-štábny automobil, budú pod dohľadom hasičov. Tí budú zabezpečovať každodenné prevádzkové a servisné činnosti.

Viac k témam: COVID-19, karanténa, Koronavírus, rómske osady
Zdroj: Webnoviny.sk – Nakazených z osady v Žehre presunú do kontajnerového mestečka, budú pod dohľadom hasičov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kočner bol deň po vražde Kuciaka v banke, ale videozáznam zmazali

Videozáznam objasniť, čo vybral Marian Kočner z bezpečnostných schránok v banke 22. februára 2018 popoludní, čiže 17 hodín po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a krátko pred stretnutím s Alenou Zsuzsovou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *