sobota , 23 február 2019
Home / SVET / Smerák obdivuje vraha. A tento *urák sedí v parlamente

Smerák obdivuje vraha. A tento *urák sedí v parlamente

Táto doba je zvrátená. Ľuďom z nadbytku a hojnosti už preskakuje. Ich zvrátené myšlienkové pochody, ktoré ešte pred pár rokmi prezentovali len v úzkom okruhu skupiny štamgatov pri borovičke v poslednom pajzli sa dnes nezastaviteľne šíria na fejsbuku ako rakovina. Čím vačšia *urákovina, tým viac lajkov a zdieľaní.

Výkvetom slovenského fejsbuku je komunistický poslanec za stranu Smer Blaha, ktorý verejne oslavuje vraha.

Kto je tým vrahom? Nuž nik iný, ako argentínsky revolucionár Che Guevara. A tohto vraha oslavuje poslanec Blaha. Je to naozaj smutné, že tento *urák může takto verejne šíriť okrem fejsbuku aj v slovenskom parlamente takéto *ujoviny. Komentovať Blahu – tohto komunitického *uráka je bez použitia vulgarizmov nemožné.

Viac oslavných ód na vraha z FB profilu komunistu Blahu si prečítate nižšie

 

Obhajovať verejne vraha – Che Guevaru, ktorý verejne priznal zabíjanie a vraždenie oponentov „socialistickej revolúcie“ /podotýkam, že Che Guevara zabíjal oponentov aj mimo boja/ je zvrátenosťou najhrubšieho zrna.

Áno, Che Guevaru zavraždil kubánsky emigrant na pokyn CIA. Ale žiaden americký senátor alebo kongresman verejne nevychvaľuje vraha Che Guevara.

Vychvaľovať verejne vraha dokáže len slovenský poslanec – *urák Blaha.

Hanba Blahovi, hanba tým, ktorý ho do parlamentu zvolili, hanba tým, ktorí mlčky prehliadajú verejné obhajovanie vraha poslancom slovenského parlamentu.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: V Medellíne zbúrali dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara

V roku 1988 prežil útok konkurenčného Cali kartelu a odvtedy bol neobývaný. MEDELLÍN 22. februára (WebNoviny.sk) – Úrady v kolumbijskom meste Medellín nechali v piatok zbúrať dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara. Na zbúranie poschodovej rezidencie, ktorú Escobar nazval Mónaco, bolo potrebných 180 rozbušiek. Demoláciou uskutočnili o 11:53 miestneho času, z okolia vopred preventívne evakuovali

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *