streda , 17 október 2018
Home / SLOVENSKO / Nesmieme nikomu dovoliť, aby vrátil Slovensko späť do mečiarizmu, reaguje Kiska na únos Vietnamca

Nesmieme nikomu dovoliť, aby vrátil Slovensko späť do mečiarizmu, reaguje Kiska na únos Vietnamca

BRATISLAVA 4. augusta (WebNoviny.sk) – Prezident Andrej Kiska sa v pondelok stretne s premiérom Petrom Pellegrinim, dôvodom sú podozrenia v súvislosti s únosom vietnamského občana Trinh Xuan Thanha. Uniesli ho pred rokom z Berlína, do Moskvy sa podľa všetkého dostal slovenským vládnym špeciálom.

Odporúčame:
Kali o tom vie, je to štátny záujem, malo zaznieť pri únose Vietnamca

Denník N vo štvrtok zverejnil výpovede policajtov, ktorí prehovorili pre toto médium o únose vietnamského občana.

Odporúčame:
Video: Fico reaguje na kauzu uneseného Vietnamca. Obul sa do opozície, Kisku a spomenul aj Sorosove deti

„Ľudia majú nárok dozvedieť sa pravdu od slovenských vyšetrovateľov. Ak tomu niekto bráni, je potrebné prijať personálne opatrenia, a odstrániť všetky prekážky poctivému vyšetrovaniu podozrení z účasti na medzinárodnom únose,“ uvádza sa v stanovisku prezidenta, ktoré agentúre SITA poskytla Henrieta Hajtová z tlačového odboru Kancelárie prezidenta.

„Nesmieme nikomu dovoliť, aby vrátil Slovensko späť do mečiarizmu, do čias, keď štátne orgány unášali ľudí a potom zločin kryli. V tejto súvislosti sa v pondelok stretnem s predsedom vlády Petrom Pellegrinim,“ píše sa v stanovisku.

Viac k témam: Ad, Andrej Kiska, Peter Pellegrini, únos Vietnamca
Zdroj: Webnoviny.sk – Nesmieme nikomu dovoliť, aby vrátil Slovensko späť do mečiarizmu, reaguje Kiska na únos Vietnamca © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Študenti na proteste vyzvali Andreja Danka, aby ukázal svoju rigoróznu prácu

Študenti pri príhovorov pred sídlom Slovenskej národnej strany v Bratislave držali v rukách svoje záverečné práce. BRATISLAVA 17. októbra (WebNoviny.sk) – Študenti z iniciatívy Nie je nám to jedno na proteste pred centrálou Slovenskej národnej strany (SNS) žiadali predsedu strany a šéfa parlamentu Andreja Danka, aby ukázal svoju rigoróznu prácu. „Danko bez udania riadneho dôvodu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *