pondelok , 17 december 2018
Home / SLOVENSKO / Video: Fico reaguje na kauzu uneseného Vietnamca. Obul sa do opozície, Kisku a spomenul aj Sorosove deti

Video: Fico reaguje na kauzu uneseného Vietnamca. Obul sa do opozície, Kisku a spomenul aj Sorosove deti

BRATISLAVA 3. augusta (WebNoviny.sk) – Podľa predsedu strany Smer-SD Roberta Fica prichádza ďalší pokus o útok na vládu a stranu Smer-SD.

„Ešte ani neuschol atrament, na ničím nepodloženom článku v protivládnom plátku po únose Vietnamca, a už sa umelo vytvára ďalšia vlna proti vládne a osobitne proti najsilnejšej politickej strane Smer-SD,“ reaguje Robert Fico vo videu na sociálnej sieti Facebook.

Odporúčame:
Kali o tom vie, je to štátny záujem, malo zaznieť pri únose Vietnamca

„Sorošove deti už hovoria o protivládnych protestoch, opozícia a prezident SR chrlia jedno obvinenie za druhým a kriminalizujú. Dobre si pamätáme, že takýto priebeh mali všetky protivládne protesty a pritom rad za radom sa vyvracajú tvrdenia článku o participácii slovenských štátnych orgánov na únose obvineného Vietnamca, ktorého nemeckým orgánom Vietnamci pravdepodobne uniesli priamo pod nosom v Berline,“ tvrdí Robert Fico.

Odporúčame:
Video: Exminister Kaliňák sa vyjadril k únosu Vietnamca, je pripravený ísť na detektor lži

Zároveň podotkol, že „protivládny tretí sektor, že robí politiku“. „Opozícia a prezident sa boja normálnych demokratických parlamentných volieb, pretože ich nevedia vyhrať. Preto sa všemožne, bez demokratických volieb, snažia povaliť vládu a dostať sa k moci. Myslím si, že aj tento prípad dopadne presne tak isto, ako to bolo v prípade CT-čka alebo v prípade politického zneužitia vraždy novinára a jeho priateľky.“

Viac k témam: Andrej Kiska, letka ministerstva vnútra SR, ministerstvo vnútra SR, Robert Fico, Robert Kaliňák, Smer-SD, únos Vietnamca
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Fico reaguje na kauzu uneseného Vietnamca. Obul sa do opozície, Kisku a spomenul aj Sorosove deti © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vianočné trhy v Žiari nad Hronom oživí súťaž vo varení kapustnice, o víťazovi rozhodne porota

Počas súťaže musí každý tím uvariť minimálne 20 litrov tradičnej vianočnej polievky BANSKÁ BYSTRICA 17. decembra (WebNoviny.sk) – Súťaž vo varení kapustnice spestrí v utorok 18. decembra tradičné vianočné trhy v Žiari nad Hronom. Zúčastnené tímy musia počas nej navariť minimálne 20 litrov tradičnej vianočnej polievky, z ktorých podľa internetovej stránky mesta ocenia tri najlepšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *