pondelok , 17 december 2018
Home / SLOVENSKO / Video: Exminister Kaliňák sa vyjadril k únosu Vietnamca, je pripravený ísť na detektor lži

Video: Exminister Kaliňák sa vyjadril k únosu Vietnamca, je pripravený ísť na detektor lži

BRATISLAVA 3. augusta (WebNoviny.sk) – Pre kauzu údajného únosu vietnamského podnikateľa je exminister vnútra Robert Kaliňák pripravený ísť na detektor lži. Uviedol to vo videu zverejnenom na sociálnej sieti s tým, že spájať jeho osobu a ministerstvo vnútra s únosom je „veľká obludná lož“.

Odporúčame:
Kali o tom vie, je to štátny záujem, malo zaznieť pri únose Vietnamca

„Nikto z mojich kolegov ani ja sme sa aktívne či úmyselne nezúčastňovali na tejto aktivite,“ povedal s tým, že medializované informácie sú ľahko vyvrátiteľné. „Ani nebolo pristavené vozidlo do kolóny, ani šéf protokolu neorganizoval prekladanie dobitého a zdrogovaného človeka do nášho auta, tak ako takýto človek nebol ani na palube nášho lietadla,“ zdôraznil exminister.

Nemeckí vyšetrovatelia vo svojej správe podľa Kaliňáka jasne uviedli, že najviac pravdepodobné je, že slovenská vláda bola oklamaná, „čo potvrdzuje aj generálna prokuratúra, ktorá počas výsluchov bola súčasťou vyšetrovacieho tímu a ktorá jasne deklarovala, že žiadne informácie, ktoré by zakladali oprávnenie začať trestné stíhanie počas týchto výsluchov, nezaznamenala“.

Viac k témam: letka ministerstva vnútra SR, ministerstvo vnútra SR, Robert Kaliňák, únos Vietnamca
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Exminister Kaliňák sa vyjadril k únosu Vietnamca, je pripravený ísť na detektor lži © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vianočné trhy v Žiari nad Hronom oživí súťaž vo varení kapustnice, o víťazovi rozhodne porota

Počas súťaže musí každý tím uvariť minimálne 20 litrov tradičnej vianočnej polievky BANSKÁ BYSTRICA 17. decembra (WebNoviny.sk) – Súťaž vo varení kapustnice spestrí v utorok 18. decembra tradičné vianočné trhy v Žiari nad Hronom. Zúčastnené tímy musia počas nej navariť minimálne 20 litrov tradičnej vianočnej polievky, z ktorých podľa internetovej stránky mesta ocenia tri najlepšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *