pondelok , 19 február 2018
Home / POLITIKA / Volebné kandidátky podané. Najväčie prekvapenia?

Volebné kandidátky podané. Najväčie prekvapenia?

Včera o 24 hod. uplynul termín, dokedy mohli politické strany na Ministerstve vnútra podať svoje kandidátne listiny. Štandartné strany podali svoje kandidátky a ostatné malé strany v nemalom počte ich podali tiež.

Termín tak uplynul a kandidátne listiny sú podané. Aké sú najväčšie prekvapenia? Z kuloárnych informácií môžme smelo skonštatovať, že žiadne. Štandartné strany podali svoje kandidátky a ostatné malé strany v nemalom počte podali kandidátne listiny tiež. Z toho vyplýva jedna istota a žiadne veľké prekvapenie. Malé strany na čele s ich veľkými vodcami sa nedokázali na ničom zhodnúť a už vôbec nie spojiť do jednej volebnej strany.

Môžme tak očakávať istotu prepadnutia cca. 20 % hlasov a istotu vlády Smeru na ďalšie štyri roky 🙁

Podstatné však pre systém je, že zdanie demokracie funguje. Bohatí bohatnú a chudobní cez poplatné média sprostejú.

Každý z vodcov malých strán plní svoju úlohu a zároveň rolu herca pre svoje ovečky. Systém to vie a preto systém podporuje vodcov malých strán.

Slovensko sa tak nemusí obávať žiadnych prevratných zmien po marci 2016 a vsádza na istotu 🙂

S viacerými našimi komentármi a podrobnejším hodnotením kandidujúcich strán oboznámime čitateľov DENNÍKa POLITIKA po oficiálnom zaregistrovaní kandidátnych listín. Bude to zaujímavé čítanie a preto lajkujte a zdieľajte DENNÍK POLITIKA, kým nás systém nezavrie a FB opäť nezablokuje.

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenské predsedníctvo bolo zvládnuté, kontrolóri však odhalili viacero porušení zákona

Kontrolóri preverovali aj ministerstvo životného prostredia, kde odhalili chyby pri verejnom obstarávaní pri piatich zákazkách aktualizované 19. februára, 16:58 BRATISLAVA 19. februára (WebNoviny.sk) – Predsedníctvo Slovenska v Rade Európskej únie v druhom polroku 2016 (SK PRES) bolo úspešne zvládnuté, kontrolóri však odhalil nedostatky v účtovníctve, pri verejnom obstarávaní (VO), ako aj pri zverejňovaní dodatkov k

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *