pondelok , 18 jún 2018
Home / POLITIKA / Volebné kandidátky podané. Najväčie prekvapenia?

Volebné kandidátky podané. Najväčie prekvapenia?

Včera o 24 hod. uplynul termín, dokedy mohli politické strany na Ministerstve vnútra podať svoje kandidátne listiny. Štandartné strany podali svoje kandidátky a ostatné malé strany v nemalom počte ich podali tiež.

Termín tak uplynul a kandidátne listiny sú podané. Aké sú najväčšie prekvapenia? Z kuloárnych informácií môžme smelo skonštatovať, že žiadne. Štandartné strany podali svoje kandidátky a ostatné malé strany v nemalom počte podali kandidátne listiny tiež. Z toho vyplýva jedna istota a žiadne veľké prekvapenie. Malé strany na čele s ich veľkými vodcami sa nedokázali na ničom zhodnúť a už vôbec nie spojiť do jednej volebnej strany.

Môžme tak očakávať istotu prepadnutia cca. 20 % hlasov a istotu vlády Smeru na ďalšie štyri roky 🙁

Podstatné však pre systém je, že zdanie demokracie funguje. Bohatí bohatnú a chudobní cez poplatné média sprostejú.

Každý z vodcov malých strán plní svoju úlohu a zároveň rolu herca pre svoje ovečky. Systém to vie a preto systém podporuje vodcov malých strán.

Slovensko sa tak nemusí obávať žiadnych prevratných zmien po marci 2016 a vsádza na istotu 🙂

S viacerými našimi komentármi a podrobnejším hodnotením kandidujúcich strán oboznámime čitateľov DENNÍKa POLITIKA po oficiálnom zaregistrovaní kandidátnych listín. Bude to zaujímavé čítanie a preto lajkujte a zdieľajte DENNÍK POLITIKA, kým nás systém nezavrie a FB opäť nezablokuje.

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Požiar kravína v obci Brestov napáchal škody za 50-tisíc eur

Pri požiari kravína zasahovalo 15 hasičov z Hasičskej stanice Humenné a Záchrannej brigády Humenné so šiestimi kusmi techniky. BRESTOV 17. júna (WebNoviny.sk) – Pri požiari maštale na Poľnohospodárskom družstve v obci Brestov (okres Humenné) vznikla škoda, ktorú predbežne vyčíslili na 50-tisíc eur. Požiar vznikol v sobotu 16. júna okolo 16:00 a hasičom sa ho podarilo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *