piatok , 22 február 2019
Home / SLOVENSKO / Prvá pomoc bude počas sviatkov v Bratislave aj v kraji fungovať nepretržite

Prvá pomoc bude počas sviatkov v Bratislave aj v kraji fungovať nepretržite

BRATISLAVA 22. decembra (WebNoviny.sk) – Lekárske služby prvej pomoci budú v hlavnom meste, ako aj v Bratislavskom kraji počas sviatkov fungovať nepretržite. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja Lucia Forman s tým, že pre celý bratislavský región bude k dispozícii aj zubná pohotovosť.

Odporúčame:
Školáci budú mať viac ako dva týždne voľna, v sobotu sa im začínajú vianočné prázdniny

V Bratislave nájdu ľudia pomoc v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou na Kramároch, k dispozícii bude tiež detská pohotovosť, ďalej na Strečnianskej 13 v Petržalke a na Ružinovskej 10 v Ružinove. V Pezinskom okrese budú prvú pomoc zabezpečovať na Bratislavskej 85 v Pezinku.

V okrese Malacky bude pomoc na Duklianskych hrdinov 34 v Malackách a v Nemocnici Malacky bude non-stop otvorený aj urgent. Zubno-lekárska služba prvej pomoci pre deti, dorast aj dospelých bude fungovať na Drieňovej 38 v Bratislave.

Zoznam lekární, ktoré budú mať počas sviatkov pohotovosť, nájdu ľudia na adrese https://www.e-vuc.sk/bsk/zdravotnictvo/lekarenska-pohotovost.html?page_id=51147 .

Viac k témam: BSK Bratislavský samosprávny kraj, lekári, Vianoce, zdravotníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Prvá pomoc bude počas sviatkov v Bratislave aj v kraji fungovať nepretržite © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zlatica Kušnírová vyzvala na podporu vyšetrenia vraždy a prešetrenia káuz, o ktorých písal Kuciak

Zlatica Kušnírová vyzvala ľudí aj k tomu, aby neboli pasívni a neostávali ticho. PREŠOV/KOŠICE 21. februára (WebNoviny.sk) – Na podporu v nedobrovoľnom boji o nezávislé vyšetrenie vraždy Jána a Martiny a prešetrenie káuz, o ktorých písal zavraždený investigatívny novinár Ján Kuciak, vyzvala účastníkov štvrtkového spomienkového zhromaždenia na zavraždených Jána a Martinu v Prešove mama zavraždenej snúbenice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *