Home / SVET / Vo Viedni sa šíri západonílska horúčka

Vo Viedni sa šíri západonílska horúčka

Môžme túto závažnú skutočnosť – šírenie západonílskej horúčky považovať za danajský dar imigrantov z Afriky a Ázie, ktorý doniesli ako odmenu Európanom za to, že im „POLITICI“ z Bruselu dobrovoľne otvorili hranice Schengenu? A teraz hranice rýchlo zatváraju, keď už je nákaza a infekcia vo vnútri Európy. Bol to zámer alebo náhoda, celá táto imigračná vlna? 

zapadonilska horucka

Mnohé média klamú, zavádzajú, šíria nepravdivé informácie. Snáď najznámejším príkladom manipulácie s faktami a pravdou je bahno slovenskej žurnalistiky – navonok sa tváriace akože mienkotvorné noviny SME. Bulvárny denníka Nový čas je kapitola sama o sebe.

Informáciu o šírení sa západonílskej horúčky sme obdržali od nášho čitateľa Vlada, ktorý išiel darovať krv a bol upozornený uviesť, či nepobýval vo Viedni dlhšie. Po bližšom vysvetlení pochopil o čo ide a túto informáciu zaslal viacerým redakciám „nezávislých novín“. A nikde o šírení sa západonílskej horúčky vo Viedni nevyšla ani zmienka.

Zhodou náhod a okolnosti, DENNÍK POLITIKA akurát vznikol a hneď sme dostali od čitateľa tento podnet. Zverejňujeme ho doslovne, necenzúrovane a ponechávame na našich čitateľoch, aby sa zamýšľali, premýšľali a čítali náš denník 🙂

Vážená redakcia. Včera som dostal od priateľa informáciu, že vznikol nezávislý denník. Posielam Vám túto informáciu o šírení chorôb imigrantami vo Viedni. Išiel som darovať krv a pýtali sa ma, či som bol vo Viedni. Keď som sa pýtal, že prečo a o čo ide, dostal som také dosť čudné vysvetlenie. Toto som oznámil viacerým novinám a poslal aj fotku z webu národnej transfúznej služby SR o tom. Nikde ale nevyšla o tejto hrozbe žiadna zmienka. Prosím, ak ste tak nezávislí, uverejnite aspoň vy túto informáciu, o tom akú ďalšiu hrozbu pre Európu predstavujú nelegálni imigranti. Ďakujem. Váš čitateľ Vlado“

Posielajte nám tipy, články na zverejnenie: dennikpolitika@gmail.com

Vladovi za tip ďakujeme.

Redakcia DENNÍKA POLITIKA

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Konzervatívec Friedrich Merz bol zvolený za lídra Merkelovej Kresťanskodemokratickej únie

V online hlasovaní nový predseda získal 94,6 percenta hlasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *