Home / SVET / Vo Viedni sa šíri západonílska horúčka

Vo Viedni sa šíri západonílska horúčka

Môžme túto závažnú skutočnosť – šírenie západonílskej horúčky považovať za danajský dar imigrantov z Afriky a Ázie, ktorý doniesli ako odmenu Európanom za to, že im „POLITICI“ z Bruselu dobrovoľne otvorili hranice Schengenu? A teraz hranice rýchlo zatváraju, keď už je nákaza a infekcia vo vnútri Európy. Bol to zámer alebo náhoda, celá táto imigračná vlna? 

zapadonilska horucka

Mnohé média klamú, zavádzajú, šíria nepravdivé informácie. Snáď najznámejším príkladom manipulácie s faktami a pravdou je bahno slovenskej žurnalistiky – navonok sa tváriace akože mienkotvorné noviny SME. Bulvárny denníka Nový čas je kapitola sama o sebe.

Informáciu o šírení sa západonílskej horúčky sme obdržali od nášho čitateľa Vlada, ktorý išiel darovať krv a bol upozornený uviesť, či nepobýval vo Viedni dlhšie. Po bližšom vysvetlení pochopil o čo ide a túto informáciu zaslal viacerým redakciám „nezávislých novín“. A nikde o šírení sa západonílskej horúčky vo Viedni nevyšla ani zmienka.

Zhodou náhod a okolnosti, DENNÍK POLITIKA akurát vznikol a hneď sme dostali od čitateľa tento podnet. Zverejňujeme ho doslovne, necenzúrovane a ponechávame na našich čitateľoch, aby sa zamýšľali, premýšľali a čítali náš denník 🙂

Vážená redakcia. Včera som dostal od priateľa informáciu, že vznikol nezávislý denník. Posielam Vám túto informáciu o šírení chorôb imigrantami vo Viedni. Išiel som darovať krv a pýtali sa ma, či som bol vo Viedni. Keď som sa pýtal, že prečo a o čo ide, dostal som také dosť čudné vysvetlenie. Toto som oznámil viacerým novinám a poslal aj fotku z webu národnej transfúznej služby SR o tom. Nikde ale nevyšla o tejto hrozbe žiadna zmienka. Prosím, ak ste tak nezávislí, uverejnite aspoň vy túto informáciu, o tom akú ďalšiu hrozbu pre Európu predstavujú nelegálni imigranti. Ďakujem. Váš čitateľ Vlado“

Posielajte nám tipy, články na zverejnenie: dennikpolitika@gmail.com

Vladovi za tip ďakujeme.

Redakcia DENNÍKA POLITIKA

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vraždu britského konzervatívneho poslanca Davida Amessa vyšetrujú ako teroristický čin

Amess bol poslancom od roku 1983. Bol ženatý a mal päť detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *