utorok , 14 júla 2020
Home / POLITIKA / ŠOKujúce ZISTENIA o JUSTIČNEJ MAFII. TO si musíte VYPOČUŤ a PREČÍTAŤ

ŠOKujúce ZISTENIA o JUSTIČNEJ MAFII. TO si musíte VYPOČUŤ a PREČÍTAŤ

Šokujúce zistenia vo veci komunikácie bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej (v súčasnosti sudkyne Krajského súdu v Bratislave)

s obvineným z vraždy Mariánom Kočnerom prinieslo zasadnutie Súdnej rady dňa 28.1.2020. 

Zvukový záznam zo súdnej rady vysvetľujúci mnohé okolnosti prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA ako príspevok v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY v úplnom a necenzúrovanom znení nižšie a zároveň aj čiastočný prepis komunikácie z aplikácie Threema ako ich prečítala členka Súdnej rady SR.

Šokujúce odhalenia o existencii justičnej mafie (písali sme o nich aj TU) prezentované Komisiou súdnej rady priamo na pôde súdnej rady Slovenskej republiky si vypočujte v nahrávke od 1:27:10 hod.

Pred prvým pojenádvaním vo veci zmenky, ktoré sa uskutočnilo dňa 8.2.2018, dňa 5.2.2018 prebehla medzi JUDr. Monikou Jankovskou (MJ) a Mariánom Kočnerom (MK) nasledujúca komunikácia:

MK – V utorok ideš k Zuze?

Redakcia DENNÍKA POLITIKA vložila do článku aj videá a články z verejne dostupných zdrojov, ktoré v komplexnejšom obraze pripomínajú aj vyjadrenia istých osôb v minulosti.

MJ- Zuza ku mne

MK- Som zvedavý čo zajtra Zuza

MJ-Tak veď sa vyjadrila viackrát, tak nemala by inak. Akurát predpokladám, že sa bude triasť zas ako ratlík. Čo mi fakt lezie na nervy.

MK- Tak jej daj sily. Ale samozrejme najlepšie by bolo, keby rozhodla na prvom pojedku. Lebo zas sa spustí silný mediálny tlak na ňu!!

MJ- Na to budem tlačiť.

MK- A keby vedela vylúčiť z pojedka médiá, bolo by to super. Ale neviem či sa dá.

MK- Nesmie to odročiť.

MJ- Nie. Lebo ju sama zajebem. Sľúbila to viackrát. Ja som z nej urobila to čo je a prišiel čas splniť dlh!!!!!

MJ- V prípade nedodržania sľubu príde odveta.. Sľúbila to sama, dávala návod a postup, ktorý si dodržal, tak prišiel čas, aby teraz ona dodržala, čo sľúbila.!

6.2.2018

15

MJ- Takže vysratá, došťatá…povedala som jej že ma to nezaujíma!!! Má robiť čo sľúbila! Inak s ňou skončím a príde satisfakcia, povedala, že dodrží a ak by sa niečo stalo tak 22.

MJ- teraz veziem po hodinovom rozhovore Denisu domov. Tiež vie, čo má robiť. MK- A chce to aj rozhodnúť?
MJ- Tak povedala, jedine čo riešila, čo povedia kolegovia.
MJ- A ak by sa nastalo niečo tak 22.2.

8.2.2018 V deň otvorenia pojednávania
MK- Zuza je pokojná, tlačia ten zahraničný posudok.
MJ- Rozbite to
MK- Zatiaľ všetky ich námietky posiela do piče. Ide dobre, fakt dobre MJ- ja som ešte do noci Denise dávala pokyny
MK- Ale myslím, že to dnes neutne.
MJ- Musí
MK- Ide výsluch Slinu
MK- 22.2. rozhodne
MJ- dala termín Hej?
9.2.2018

MK- Výkon tvojej zverenkyne bol včera nad moje očakávanie. Raz darmo si vynikajúca krstná. Ďakujem aj aj Darči veľmi pekne, viem, že to stálo veľa nervov a úsilia. Verím, že karta sa nám začala znova obracať a dohráme všetky hry do víťazného konca, sme stále team a som veľmi rád že vás obe mám. Ďakujem že ste a prajem vám pekný a pokojný víkend .

18.2.2018

16

MK- Rozsudok musí byť excelentne napísaný. Rátam že tam Zuze pomôže aj kolegyňa z BA1.

MJ- To musím dať Denise. Zuzana je jedna absolútna hlupaňa. Všetko riešila Denisa. MK- Myslel som si, že tú prípravu písala Denisa. Ale zas Zuza pekne prečítala. 21.2.2018

MK- Denisa to zmákne
MJ- Ešte teraz to píše.
MK- Minule to napísala skvele. Predpokladám, že rozdelíš Zuzinu odmenu aj pre Denisu.

MJ- Nie. Deni dostane čosi z mojej. Niečom som tej piči sľúbila a to treba dodržať.

MK- To je tvoja vec
22.2.2018
MK Bomba na súde Ahoj. Zuza OK?
MJ- zatiaľ hej. Asi trochu preľaknutá po dnešku.
MK- Tak nech robí čo má. Lebo skončí na Kuciaka

Po nahliadnutí do zmenkového spisu Komisa zistila, že dňa 8.2.2018 bolo pojednávania odročené na 22.2.2018. Plánované pojednávania dňa 22. 2. 2018 sa však tento deň sa neuskutočnilo, nakoľko polícia musela evakuovať všetky súdy v Bratislave pre nahlásenú bombovú hrozbu.

28.2.2018

MK- Ideme do finále Nemôže to podľa mňa dnes uťať.
MK- 15.3. to môže rozhodnúť. Nech si s Denisou pripraví záver MJ- už sú zosieťované. Zorganizovala som.

17

9.3.2018

MK- tak nás Zuzka ojebala. Už 2.3. súhlasila s vypracovaním znaleckého posudku napriek tomu, že to na pojednávaní už dvakrát zamietla. Smutné je to, že nás o tom neinformovala. Takže sa nám to pekne natiahlo o mesiac. Dopiči tam. Nemám slov. Tak najprv drží lajnu a potom sa poserie.

MJ- Po všetkých idú len po GP a V nie. A zázrakom ani po tlstom.

MK- Zuza sa nemá čoho báť.
MK- Dám postaviť Kuciakovi veľký pekný pomník

18.3.2018

MK- Skús prosím zistiť u Zuzy, či je schopná to ukončiť ak by sme nestihli ten posudok dodať do termínu pojedka. Podľa mňa môže, lebo to vyzerá sa to nedá fyzicky stihnúť……bežne sa takéto posudky robia 5 mesiacov.

MJ- to som zisťovala už minule, nechce to urobiť, písala som ti minulý štvrtok, kraj by to zrušil

MJ- Aj Denisa mi to potvrdila. Ona to celé pozrela, lebo Zuze neverím.

15.4.2018

MJ- Všetko je prebrané s D. aj Z. Vedia o všetkom, zajtra rozhodne.

16.4.2018

MK- Dobré ránko. Tak ideme do pomaly na to. MJ- Drž sa. Dano Hudák zomrel.
MK. – Zatiaľ ideme dobre. Odročené 26.4.2018

MK- 11.16.09 Začali sme

page18image52661248

18

MK- 13:27:52 MK Ďakujem

MK 13:28:20 Jedno máme z krku JUPIIIII, konečne nejaký úspech, verím, že karta sa otočila.

18.5.2018

MJ- včera som tu mala aj Zuzu aj Deni. Rozsudok pôjde budúci týždeň. Má ho na 50 strán, tak som kázala okamžite skrátiť lebo to nebude nikto čítať. Dena skontroluje (cez víkend)

Existencia jutičnej mafie o ktorej sme písali aj TU sa tak pomaly a isto začína potvrdzovať aj na zasadnutich súdnej rady Slovenskej republiky.

Ďakujeme Ivanovi za TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovensko ako celosvetový unikát?

Slovenská republika získala podľa môjho názoru celosvetový unikát. Ku všetkej úcte my totiž už nemáme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *