Home / Bulvárne / BUDE fotka DANKOvho PENISu KLINcom do RAKVy SNS?

BUDE fotka DANKOvho PENISu KLINcom do RAKVy SNS?

Predvolebná kampaň vrcholí a špinavosti sa vyplavujú na povrch každý nový boží deň. Po odhalení komunikácie predsedu parlamentu Andreja Danka s kočnerovou volavkou – písali sme o tom aj TU

 

uverejnil dnes Denník N ďalšie „kompromitujúce informácie“ na vplyvných mužov v orgánoch Slovenskej republiky.

Exprokurátor Generálnej prokuratúry René Vanek mal podľa DENNÍKA N komunikovať a zasielať svoje fotky kočnerovej volavke. Viac aj TU

Rovnako mal s kočnerovou volavkou komunikovať aj podpredseda slovenského parlamentu Glváč (Smer) podľa denníka SME.

Kým exprokurátor Vanek už nie je platený zo štátnych peňazí a je súkromnou osobou, Martin Glváč je verejnou osobou a tak prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA ako príspevok v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY v úplnom a necenzúrovanom znení článok o osobe podpredsedu NR SR ako ho priniesol Denník SME:

Glváč dohadoval stretnutie so Zsuzsovou v Chorvátsku

Podpredseda Smeru sa opakovane pokúšal o stretnutie so Zsuzsovou.

28. jan 2020 o 17:00

Fotografie, ktoré Martin Glváč posielal Alene Zsuzsovej a zaistila ich polícia v jej mobile.Fotografie, ktoré Martin Glváč posielal Alene Zsuzsovej a zaistila ich polícia v jej mobile.(Zdroj: OCCRP)

BRATISLAVA. Kým podpredseda Smeru a exminister obrany Martin Glváč tvrdí, že s Alenou Zsuzsovou si nepísal on, ale tretie osoby v spolupráci s vojenským spravodajstvom, ich vzájomná komunikácia zaistená políciou ukazuje dlhoročný vzťah a Glváčovo zúfalstvo z jeho nenaplnenia.

Doteraz nezverejnené časti ich komunikácie ukazujú, že Glváč sa Zsuzsovej sťažoval, že mu sľubuje stretnutia, ktoré však vždy zruší, a ak sa mu dlhšie neozvala, vyčítal jej, že ho zanedbáva. V jednej takejto chvíli dokonca priznáva, že sa s ňou už dvakrát stretol, hoci verejnosti tvrdil, že sa vedome s ňou nestretol nikdy.

„Už som out! Čo už. Nie som na vzťah, 2x za 4 roky,“ písal jej 4. júla 2018 Glváč.„Veď práve, že ani ja. Keď niečo chcem, chcem to na full. Je strašne veľa vecí, ktoré chcem zažiť, skúsiť, ochutnať,“ odpísala.

„Veď aj ja, ale nevyšlo. Škoda,“ reagoval.

Túto komunikáciu našla polícia v Zsuzsovej telefóne. Tieto dáta potom získala medzinárodná sieť investigatívnych novinárov Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP.org) a sprístupnila ich slovenským médiám. Pochádzajú z vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Glváč na otázky do uzávierky neodpovedal.

Glváč výpovede menil

Keď bol Glváč prvýkrát v januári konfrontovaný s komunikáciu so Zsuzsovou, reagoval, že ide o úplnú hlúposť. O jeho komunikácii vtedy informoval ako prvý Denník N.

„Blboooosť! Bol som držiteľom previerok najvyššieho stupňa u nás, EÚ i NATO! Pri kontaktoch s neznámymi alebo mne podozrivými osobami som vždy postupoval v koordinácii s príslušnými orgánmi! VS (Vojenské spravodajstvo), SIS (Slovenská informačná služba),“ napísal.

Neskôr Glváč tvrdil, že táto komunikácia prebehla prostredníctvom tretích osôb, pod dohľadom vojenského spravodajstva, a že o tom informoval aj Generálnu prokuratúru.

Zasadal k tomu v januári aj parlamentný branno-bezpečnostný výbor, na ktorý prišli šéf Vojenského spravodajstva Ján Balciar aj minister obrany Peter Gajdoš z SNS. Glváčove vyjadrenia však podľa opozičných poslancov nepotvrdili.

Pripustili, že mohol o tom hovoriť s Ľubomírom Skuhrom, ktorý šéfoval vojenským tajným v čase, keď bol ministrom Glváč, ale bolo to zjavne na neformálnej úrovni.

Skuhra totiž pre médiá potvrdil, že mal rozhovor s Glváčom na tému Zsuzsová bez toho, aby bol zbavený mlčanlivosti.

Oficiálnu koordináciu s Glváčom poprel aj generálny prokurátor Jaromír Čižnár. Ten povedal, že Glváč mu „len okrajovo v rámci rozhovoru uviedol, že sa naňho kontaktuje nejaká osoba, čo mu bolo podozrivé“.

Po kauze ani nedostal miesto na kandidátke Smeru, hoci je členom predsedníctva strany.

O čom si písali

Zsuzsová si s Glváčom pravidelne vymieňala fotografie, flirtovali a navzájom sa chválili, ako dobre vyzerajú. Len za rok 2018 polícia medzi nimi zaistila 1631 správ.

„Dal by som si ťa tu,“ odpísal jej na jednu z fotografií 12. júna 2018.

Inokedy spomínali na svoje dávnejšie stretnutia.

„Miláčik Ty ma na úžasné nepoznané veci pripravuješ už roky a potom z toho bolo vždy sklamanie. Teda až na to bozkávanie. Aby som bola spravodlivá,“ písala mu 27. mája 2018.

„Cmuk,“ odpísal jej bývalý minister obrany.

Glváč sa zároveň pokúšal viackrát so Zsuzsovou stretnúť. Ona mu tvrdila, že má záujem, ale vždy to v poslednej chvíli zrušila. Bola to jej bežná taktika, ako získať od vplyvných ľudí kompromitujúce správy so sexuálnymi narážkami a zároveň ostať v anonymite.

Hoci Glváč tvrdí, že išlo o riadenú komunikáciu, sám jej ponúkol stretnutie za hranicami, keď boli obaja v rovnakom čase v júli 2018 na dovolenke v Chorvátsku. Glváč jej písal, že sa nachádza od nej len sto kilometrov.

„Idem niečo vybaviť do banky, dám raňajky a okolo 10.30 vyrážam. Mám izbu. Mám písať či volať,“ písal jej 24. júla 2018.

Nakoniec sa podľa komunikácie v Chorvátsku nestretli. Aj keď mu to prekážalo, Glváč si so Zsuzsovou naďalej písal až do jej zatknutia začiatkom októbra 2018.

„Ahoj, ten piatok môžem až po 22. h a v sobotu som o. k. Nemôžeš poslať video alebo aspoň hlas?“ znela jedna z jeho posledných prosieb 26. septembra 2018.

V kontexte vyššie uvedených odhalení je tak už len otázkou času, kedy sa na verejnosti zjaví fotka penisu Andreja Danka, ktorá sa údajne má nachádzať v mobile kočnerovej volavky z titulu jej komunikovania s predsedom slovenského parlamentu.

Či táto fotka, ktorá sa pravdepodobne môže objaviť v krátkej dobe na verejnosti bude alebo nebude pravá, môže byť nakoniec už nepodstatné, ak mediálne zapôsobí ako posledný povästný klinec do rakvy SNS a zabráni najstaršej národnej strane vstúpiť v marci 2020 do NR SR.

O údajnej fotke v mobile kočnerovej konkubíny sme písali už v lete minulého roka. Viac aj TU 

 

AKTUALIZOVANÉ o vyjdrenie A. DANKA ku kauze…

 

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred. a Marian Zaboj

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

KTO je zodpovedný za MIGRANTOV? Mikulec, Matovič alebo HEGER? Žilinka to dal preveriť

Generálny prokurátor dal pokyn preveriť, či verejní činitelia nezanedbali svoje právomoci v súvislosti s nelegálnou migráciou. Maroš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *