pondelok , 21 septembra 2020
Home / POLITIKA / HLINA PROSÍ: ZASTAVme KOTLEBovcov. To VIDEO musíte vidieť.

HLINA PROSÍ: ZASTAVme KOTLEBovcov. To VIDEO musíte vidieť.

Predseda KDH je zúfalý a prosí verejne o pomoc. Kým preferencie KDH sa pohybujú na hranici zvoliteľnosti, ĽSNS utešene rastie. Prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA výzvu A. Hlinu “Prosím Vás, urobme niečo” v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY v úplnom a necenzúrovanom znení ako ju uverejnil predseda KDH na svojom FB profile TU

“Práve v týchto dňoch si pripomíname 75. výročie besnenia fašistov a gardistov v Nemeckej, kde vo vápennej peci pálili mužov, ženy aj deti.
Miesto, kde sa to dialo je len cca. 10 km od Slovenskej Ľupče, kde budú mať kotlebovci míting.
Tí kotlebovci, ktorí adorovali gardistov a chodili v ich uniformách budú v blízkosti miesta, kde fašisti a gardisti surovo zavraždili stovky ľudí a práve v čase keď na to smutne spomíname.
Je to zneuctenie pamiatky zavraždených.
Neskutočná drzosť.
Nedovoľme to.
Zablokujme zajtra vstup do kultúraku v Slovenskej Ľupči.”
Video nižšie:

Ďakujeme Lojzovi za TIP.
AKTUALIZOVANÉ o situáciu na mítingu. Viac aj TU
Aktualizovné o najnovšie stanovisko predsedu KDH. Píšeme o tom TU

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKAhonorujeme v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR článkyčiastkou od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo jeDENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Polícia zadržala v Krompachoch nebezpečného Afričana, pri zatýkaní použil ženu ako živý štít (foto)

Na muža sú vydané dva európske zatýkacie rozkazy.

2 komentáre

  1. Pre ľudí nerobíte nič a keď sa na politickej scéne objaví národná strana zmýšťajúca pronárodne tak proti nej huckáte chcete ju zlikvidovať a dávate jej rôzné nálepky. Že sa nehanbíš ty (ne)kresťan. Teba treba hnať z parlamentu-tam není tvoje miesto. Aký si ty ,,šef” KDH nevieš desať Božích prikázaní a na otázku v TV čo priniesli Ježiškovi aké dary tak povieš–neviem, ale asi neboli drahé. Ty atikrist ako ťa nazvál Harabin-to si.

  2. Preco je ticho o rozhovoroch Sulika a Kocnera ved Sulik bol v tom case predseda parlamentu!Za toto by mal davno sediet v Leopoldovskom parlamente To staci povedat len pardon? Kde je spravodlivost?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *