pondelok , 26 októbra 2020
Home / POLITIKA / ExKOLLÁRovec: 3.SVETová VOJNA. VRAŽDA v IRAKu a HARABín A KOTLEBA sú ticho

ExKOLLÁRovec: 3.SVETová VOJNA. VRAŽDA v IRAKu a HARABín A KOTLEBA sú ticho

Poslanec slovenského parlamentu Peter Marček (exKollárovec, dnes predseda strany Hlas Ľudu) vyzýva po zabití teroristu – iránskeho generálmajora Kásima Sulejmáního, veliteľa špeciálnych jednotiek Quds Iránskych revolučných gárd, americkým  dronom  (písali sme o tom TUna vystúpenie Slovenska z NATO.

Marček dnes na svojom FB uverejnil výzvu, kde kritizoval aj Štefana Harabína aj Mariána Kotlebu a doslovne sa verejne opýtal: “Očakával som, že HaRabínová VLASŤ, plná vlastencov, začne vyzývať na vystúpenie z NATO, akebo ĽSNS, tiež sa vezú v tichosti na víťaznej vlne, lebo keď mlčia, nič nepokazia! Radšej sa budú zaoberať Rómami!”

Čitateľom DENNÍKA POLITIKA prinášame stanovisko poslanca Marčeka v úplnom a necenzúrovanom znení nižšie:

“Bushovci…atď, ale mýlil som sa! Kôli blížiacej sa volebnej kampani a opätovnému zvoleniu do funkcie prezidenta, je naozaj schopný všetkého, aj raketového útoku na druhého najvyššieho činiteľa gen. Suleimana, ktorý sa tešil obrovskej obľube a popularite u Iráncov, 20 rokov bojoval s teroristami, s Islamským štátom, ktorý ako všetci veľmi dobre vieme , vytvorili a vycvičili Američania! Stačilo mlčať a hrať sa na nevedomých, mať strach, povedať si svoj názor a pravdivý, preto že tieto útoky a zákerné vraždy sa týkajú aj našich vojakov, ktorí sú súčasťou NATO, preto že aj my máme v Iraku, vo vojskách NATO, našich slovenských vojakov a najmä tí budú teraz doslovne po teroristickom čine USA, na príkaz D.Trampa v priamom ohrození! Tak myslím, že je najvyšší čas, aby SR vystúpila z NATO, aj keď to chvíľu potrvá, ale môžme o to požiadať! Je najvyšší čas prestať vyzbrojovanie našu armádu anerickými zbraňami, stíhačky F-16, obrnené transportéry a neviem, čo všetko má Armáda SR v pláne kupovať z USA a tým podporovať ekonomiku USA! Dosť, stačilo spolupracovať s teroristami z USA, je zaujímavé, že nikto z kolegov to takto otvorene nehovorí, ani koaličné a už vôbec nie opozičné strany! Očakával som, že HaRabínová VLASŤ, plná vlastencov, začne vyzývať na vystúpenie z NATO, akebo ĽSNS, tiež sa vezú v tichosti na víťaznej vlne, lebo keď mlčia, nič nepokazia! Radšej sa budú zaoberať Rómami! Prečo sa všetci nespojíme, aj SNS, aj SMER, všetci by mali začať uvažovať nad tým, že nás NATO a EÚ pomali ale iste, zaťahujú do voj.konfliktov a vlastne do 3.svetovej vojny! Nikomu nevadí, že keď nastane konflikt na hraniciach s Ruskom, kde máme tiež našich vojakov, budeme priamym nepriateľom Ruskej federácie! A čo potom, ak nedajbože, bude podpísaná zmluva medzi USA a SR o predaji letísk na Sliači a v Kuchyni? Kto vie, ako ďaleko zašla (Sorosová) figúrka Čaputová s ministrom (v demisii už rok) MZV a EZ Lajčákom? Obaja nepracujú v záujmoch SR a jeho národa, ako všetci dobre vieme, iba sme ticho, ale s pravdepodobnosťou, hraničiacov s istotou, práve pre tú veľmoc za oceánom (USA), ktorá vyvolala konflikt s Iránom!!! Ak so mnou súhlasíte, ZDIEĽAJTE tento môj názor a šírte ho priosím aj ústnou formou, zároveň vyzývam všetky pronárodné strany, aby sa pridali k tejto výzve “Vystúpenie SR z NATO”

Ďakujeme Petrovi za TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bludisko-Hľadanie seba

Dokáže sa človek v 21. storočí vyrovnať s nepriaznivými podmienkami života?

Uvedomujem si, že žijeme neosobnú a plytkú dobu a som sklamaný z reakcií, ktoré často …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *