streda , 21 októbra 2020
Home / Bulvárne / TRNKU mali ZABIŤ. ON však žije a venčí psíka

TRNKU mali ZABIŤ. ON však žije a venčí psíka

Njaprv ho mali zabiť, potom ho začala stíhať polícia a teraz venčí psíka. Koho? Kto?

Viac odhaľuje známy bloger Július Kovács. Bloger zverejnil blog TU, ktorý prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA ako príspevok v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY v úplnom a necenzúrovanom znení:

“Trnka je veselo doma! NAKA vyšetruje len akože.

Boli sme ho navštíviť prvého, vraj sme mu pokazili nový rok.Bezdomovec ukradne v Tescu nejaké jedlo a už je vo väzbe a Trnka za obzvlášť záväzné zločiny je na slobode, toto je naše právne Slovensko? Hanba. 

Takže prvého sme boli u Trnku v Hamuliakove a rozhádzali letáky o tom, ako ma vyzerať polícia a ministerstvo spravodlivosti všetkým jeho susedom v okruhu 100 metrov. Vyliezol dom pred dom aj samotný Trnka aj s manželkou, lebo sme tam zaparkovali a čakali. Aj jeho pes vyliezol, na toho som hneď povedal, že je to jediný normalny člen jeho rodiny. Vraj či sa nebojíme predstaviť, tak mu hovorím že som Julo Kovács a nemám s tým najmenší problém. Ten, čo píše o tej vode  spýtal sa vravím ten. Vraj to píšem dobre. Povedal som mu nech aj on urobí niečo dobre a nech zverejní zbytok nahrávok a že tej habaďure, že ho niekto vyšetruje nikto neverí. Vraj dobre, že nemáme zbrane lebo sme ako teroristi, boli sme len dvaja. Tak som mu povedal, že ich nemáme a ani ich nepotrebujeme na rozdiel od neho. Vraj on ich už nemá a že ďakuje, že sme mu pokazili nový rok. Jediné, čo ľutujem že som si nedal bundu Demokratickej Strany aj keď za ňu kandidujem ako nezávislý. Sa divím, ako hlboko môže človek klesnúť. Rozprávky že máme dobru prokuratúru a políciu tie prenechávam progresívnym liberálom.”

Loading…

 

“Dokedy budeme klamať, že polícia a prokuratúra aj súdy nie sú skorumpované. Dokedy bude Haščák na Slobode. V Nemecku môže mať jeden lekárnik maximálne 3 lekárne u nás tento človek má monopol.Dôvera, Svet zdravia, doktor Max a  chorí dôchodcovia platia ako najatí. A človek čo dal odje*ať ču*aka  a dal zničiť nahrávku gorily sa vysmieva. 

Divím sa politikom, čo obhajujú sudcov a policajtov. Ak by tí sudcovia naozaj boli slušní dávno si urobia medzi sebou poriadok. Nestalo sa vedia na seba príliš veľa. Zabíjačky s Kočnerom, raňajky s Kočnerom a podobne. Media a politici, prestante zavádzať rozprávky starej matere o slušných neskorumpovaných sudcoch a polícii. Slušný Špirko a Juhás musia mlčať, lebo ich neslušní nadriadení im zakázali hovoriť a akonáhle otvoria ústa a povedia pravdu, ich neslušní mafiánski šéfovia ich potrestajú.Je slušné nechať ľudí ako Trnka, Počiatok, Haščák, Jankovská a Kaliňák na slobode. Je to maximálne neslušné. Podobne, ako je neslušné zrušiť vyšetrovací tím Kuciaka akonáhle sa majú vyšetrovať oligarchov, kedy sa vyšetria ďalšie veci o ktorých písal Janko Kuciak?. Je maximálne neslušné zrušiť a zakázať vyšetrovanie pomocou  Treema. Dokedy budú ľudia ako Čižnár, Trnka, Šufliarky,Tichý, Kováčik.”

Ďakujeme Julovi za TIP.
O kauze generálneho prokurátora SR Dobroslava Trnku sme písali aj TU

 

Ďakujeme Juliusovi za TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegriniho Hlas-SD predbehol Matovičovo OĽaNO, do parlamentu by išli aj progresívci a KDH

Do parlamentu by sa dostalo osem strán.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *