utorok , 21 januára 2020
Home / POLITIKA / EXpredsedníčka SNS: DANKO prepadne a bude ÚRADnícka vláda

EXpredsedníčka SNS: DANKO prepadne a bude ÚRADnícka vláda

Ak vyhrá Kotleba, dôsledkom toho bude úradnícka vláda. Prezidentka využije svoje právomoci a jednoducho nepoverí zostavením vlády nikoho , kto do vlády zoberie Kotlebovcov. Ak budú počty také , že bez nich sa vláda zostaviť nebude dať, bude úradnícka vláda !

Tvrdí to Anna Belousovová, bývalá predsedníčka SNS a teraz predsedníčka NaS. Anna Belousovová (predtým Malíková) od roku 1994 pôsobila vo funkcii prvej podpredsedníčky SNS až do roku 1999 kedy sa stala jej predsedníčkou. Na tomto poste pôsobila do roku 2003, kedy ju nahradil Ján Slota a opäť sa stala 1. podpredsedníčkou strany.

Bola zvolená aj za poslankyňu NR SR vo volebnom období 1998-2002 za SNS [1]. Vo voľbách v roku 2006 bola opätovne zvolená za poslankyňu za SNS [2] a stala sa podpredsedníčkou Národnej rady. Za poslankyňu za stranu SNS bola zvolená aj vo voľbách v roku 2010 [3] a stala sa predsedníčkou výboru NR SR pre ľudské práva. Na sneme SNS 25. septembra 2010 nebola zvolená do vedenia strany. Dňa 2. februára 2011 bola zo strany vylúčená, nakoľko vedenie strany neprijalo jej kritiku smerom k vedeniu strany a jej predsedovi Jánovi Slotovi. [4] Následne založila novú národne orientovanú politickú stranu Národ a spravodlivosť /NaS/.

V roku 2001 sa Anna Malíková vydala za ruského podnikateľa Alexandra Belousova, ktorý v roku 2004 zomrel a v súčasnosti píše svoje úvahy Anna Belousovová svoje úvahy hlavne na sociálnej sieti FB. Belousovová sa ostro vyjadruje na adresu Andreja Danka ale aj Mariána Kotlebu.

Loading…

Ďakujeme Eve za TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA honorujeme v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR článkyčiastkou od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo jeDENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj:TU a TU

Aktualizované 2.1.2019 – Danko zvažuje koniec v politike. Viac TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Správa: USA dostali informácie spravodajských služieb o možnom útoku v Nemecku

Newsweek citovali memorandum, ktoré hovorí, že spravodajské informácie ukazujú na potenciálny útok proti americkému vojenskému …

2 komentáre

  1. Pôjdeme do ulíc. Tomu verte. Keď nebude môcť zostaviť vládu ten ktorý bude riadne zvolený. Pani Belousovova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *