streda , 21 októbra 2020
Home / POLITIKA / POLICajný exPREZIDENT Gašpar: KISKA je KLAMÁR a AGENT

POLICajný exPREZIDENT Gašpar: KISKA je KLAMÁR a AGENT

Tibor Gašpar pred vianočnými sviatkymi označil exprezidenta Kisku za klamára. Dokonca Kisku nazval aj agentom, aj keď neuviedol, akým agentom by presne Andrej Kiska mal byť.

Názor exšéfa slovenských policajtov prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA ako príspevok v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY v úplnom a necenzúrovanom znení ako bol uverejnený na web portále TU 

 

Gašpar vysvetlil na svojom FB profile dole (v úplnom znení) to, prečo považuje exprezidenta za klamára:

” ➡️ Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako pre nás ostatných, a ako môžeme vidieť je úplne jedno či je práve policajný prezident Spišiak, Packa, Gašpar alebo Lučanský. Keď sa vyšetruje agent Kiska, vždy je za to zodpovedný niekto iný.

➡️ Už v čase keď sa začali vyšetrovať jeho daňové podvody, ihneď zaútočil na policajný zbor a snažil sa vytvoriť tlak na orgány činné v trestnom konaní. Vtedy to bola pomsta Fica rukami Kaliňáka, či Gašpara s Bödörom. Tento príbeh bol masívne podporovaný našimi „objektívnymi investigatívnymi“ novinármi a mimovládnymi organizáciami živenými zahraničným kapitálom. Nepomohlo. Kiska stratil väčšinu svojich sympatizantov, a doláre išli na nový projekt „Čaputová“.

🤷‍♂️ Funkciu policajného prezidenta nezastávam už jeden a pol roka. Mnoho ďalších skutkov, ktorých sa mal dopustiť Kiska (vrátane tých, kde som podával trestné oznámenia ja sám) nie je doposiaľ vyšetrených, alebo boli vyšetrené nedôsledne. Keby som chcel konšpirovať, povedal by som, že po mojom odchode má Kiska a jeho mládežnícke združenie „Za slušné Slovensko“ v polícii skôr ochranu (to bol aj jeden z dôvodov, prečo som bol ako policajný prezident jedným z cieľov tejto liberálnej mašinérie). Je preto komické, aj po tejto dobe počuť z jeho úst tú istú pesničku, a sledovať jeho opätovný útok na prácu polície.

Loading…

Na záver svojej úvahy policaný exprezident už tradične “s palcom hore” upozornil aj na novinírov takto: 

☝️ Aby som nebol ako niektorí naši „objektívni“ novinári, tu je pár faktov a názor si už určite urobíte sami:

👉 Píše sa september 2017, verejnosť sa dozvedá o Kiskovej kauze. Kiska vysvetľuje, že je to len chyba účtovníčky, a že má ísť o krátenie dane z príjmu vo výške 27 tisíc eur. Ako sa neskôr dozvieme, Kiska klame.
👉 Kiska ako prezident Slovenskej republiky nazýva vlastnú krajinu „mafiánskym štátom“. Dôvodom je únik informácií z jeho kauzy na verejnosť.
👉 Len za apríl 2014 si mala firma KTAG, kde bol v tom čase Kiska majiteľ aj konateľ, z nákladov na Kiskovu propagáciu vo výške 770 tisíc eur neoprávnene uplatniť vratku DPH v sume 146 307,82 eura.
👉 Daňová kontrola v roku 2014 túto vratku neuznala. Kiska musel doplatiť štátu a dostal aj pokutu.
👉 Rok 2015. Kiskovcom trvá len rok, aby „zabudli“ na svoje neoprávnené konanie z roku 2014, opätovne zaúčtovávajú Kiskovu kampaň do nákladových položiek, a znovu si tak neoprávnene znižujú dane.
👉 Po daňovej kontrole sa začína vyšetrovanie a Kiskovci rýchlo doplácajú daň, aby sa prejavením účinnej ľútosti vyhli trestnému stíhaniu. Zjednodušene povedané priznali, že podvádzali a vyplatili si beztrestnosť.
👉 Rok 2017. Nie Fico, ani Kaliňák, ani Gašpar, ale Generálna prokuratúra nariaďuje, aby sa znovu začalo vyšetrovanie.
👉 V novembri 2017, ihneď po tom ako sa začalo opätovné vyšetrovanie, si Kiskovci zrazu zázračne po 3 rokoch, viacerých daňových kontrolách a vyšetrovaní „spomenuli“, že zle zaúčtovali aj iné faktúry a tak podávajú 17 opravných, z toho 15 dodatočných, daňových priznaní DPH.

👮‍♂️ Je už však neskoro a Kiska, ktorý nazval Slovensko „mafiánskym štátom“, delil ľudí na slušných a zlých, či iných (vrátane mňa) nazýval mafiánmi, je dnes obvineným daňovým podvodníkom. Už nám ostáva len netrpezlivo čakať, čo sa dozvieme z neprimerane dlhého (ne)vyšetrovania pozemkových podvodov pod Tatrami.”

Ďakujeme Tiborovi za oneskorený TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegriniho Hlas-SD predbehol Matovičovo OĽaNO, do parlamentu by išli aj progresívci a KDH

Do parlamentu by sa dostalo osem strán.

Jeden komentár

  1. Ten Gašpar je ale hajzel že agent. A tento človek urobil z polície súkromnú agenturu Bödörovcov a našich.!!! Asistentovali pri vražde Kuciaka. Prečo je ešte na slobode???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *