streda , 26 februára 2020
Home / Bulvárne / ŠOKujúce VIDEO: MOSLIM so SEKERou ZABIL neVINNÚ ženu

ŠOKujúce VIDEO: MOSLIM so SEKERou ZABIL neVINNÚ ženu

Aj skúsení policajti a hasiči neverili vlastným očiam a boli zdesení. Záchranári sú vystrašení. Celé Nemecko je v šoku z brutálneho činu. Tento krvavý zločin je obzvlášť krutý vo svojom priebehu a jeho brutalite.

Za zničeným autom, ktoré rozdrvilo múr domu, leží žena, ktorej lebka je rozbitá na kúsky. O ôsmej hodine ráno hľadá 34-ročný muž svoju ženu na ulici Weiersteinstraße, cca 300 metrov od železničnej stanice. Sedí vo svojom čiernom aute Audi. O 8:25 hod. Ju objaví na chodníku. Muž zrýchľuje a riadi svoje auto priamo k 31-ročnej žene. Auto zrazí obeť a odhodí o ďalších 30 metrov: Cez ulicu, potom cez parkovisko ku cechu okresných remeselníkov cez ťažkú kovovú bránu, a nakoniec s veľkou silou narazí do pamiatkovo chránenej budovy.

Loading…

Čo sa stalo v Limburgu desí: Páchateľ vystúpi zo zničeného auta a veľmi pokojne vyberie – sekeru z kufra. Chytí sekeru oboma rukami a trafí do hlavy bezbrannéj obete päťkrát, plnou silou. Neuveriteľné scény, ktoré natočili očití svedkovia, je možné vidieť o pár minút neskôr na sociálnych sieťach. Pitva musí objasniť, či bola žena ešte pred útokom sekerou nažive.

Na mieste je rýchlo policajná hliadka. Dôstojníci si berú zbrane, muž je zatknutý bez odporu. Podľa novín FNP boli manželia, ktorých sa tento prípad týka, už nejaký čas rozídení.

On žil v bývalom spoločnom byte neďaleko mesta Mendig v Porýní-Falcku, asi 70 km od Limburgu. Obeť so svojimi dvoma deťmi v ženskom útulku v Limburgu.

Muž s tuniskými predkami sa narodil a vyrastal v Nemecku, tuniská žena bola učiteľkou. Úrad starostlivosti o deti a mládež v Limburgu zobral dve deti, dievča a chlapca vo veku dva a tri roky z materskej školy a vzal ich do pestúnskej starostlivosti.

Ďakujeme Erikovi za TIP.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Politická diskusia štyroch strán, ktorej súčasťou bol aj volebný líder Vlasti

Prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA príspevok v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *