pondelok , 17 februára 2020
Home / Bulvárne / PUŠKÁR ďalej TLAČÍ na ČIŽNÁRa. GAŠPAR ma VYDIERAL. Kto sKONČÍ v BASE?

PUŠKÁR ďalej TLAČÍ na ČIŽNÁRa. GAŠPAR ma VYDIERAL. Kto sKONČÍ v BASE?

Neúspešný kandidát na europoslanca v ostatných eurovoľbách a údajne aj trestne stíhaný právnik Peter Puškár ďalej verejne “tlačí” na prokurátorov generálnej prokuratúry a jej šéfa Jaromíra Čižnára.

Puškár po zverejnení článku na DENNÍKU POLITIKA TU uviedol:

 

“Tak pre vás aj ostatných tupo sa tváriacich prokurátorov a novinárov: VŠETCI ste to vedeli, vedeli ste, že Kočner má miesto v kancelarii generalneho prokuratora, vedeli ste to, že reálne rozhoduje namiesto Trnku, vedeli a viete to všetci pretože tam bol pečený varený. Všetci ste vedeli, že je zločinec a nič, ale, že nič ste nespravili. Jediné čo ste spravili, že ste sa mu pchali do riti. No a napríklad taký Palovič sa mu pchá ešte aj teraz.
Mna by skutočne zaujímalo ako je možné, že sa Kočner promenádoval po režimovom pracovisku GP, ako je možné, že mal prístup do vecí PT, ako je možné, že Trnka robil to čo mu zložinec nakázal a tak ďalej ani sa mi to tu nechce vypisovať asi zacnem robit videa. Ako je možné, že sučasný GP povie, že to nie je ani na disciplinárku? TO je idiot alebo si dalej robí zo všetkých pucu? Poviem vám prečo, no preto dementi, že to je na trestné stíhanie a ani sa mi nechce menovať všetky tie paragrafy, ale začal by som zneužívaním právomoci, pokračujme porušovanie cudzich prav, ale kludnbe môžeme povedať, že vzhľadom k jeho funkcii sa jedná aj o trestne činy proti republike ako je záškodníctvo, ohrozenie utajovanej skutočnosti až po sabotáž. V Rumunsku by ste už boli tam….

No ale nedá mi zamyslieť sa nad tým, čo je väčšie zlo, či to, že niekto pácha zločin alebo ho niekto momentálne generálny ale aj ostatní prokurátori kryjú. Veď čo je to za spravodlivosť keď tí ľudia mali dostať po dvadsať rokov a oni ešte stále pracujú na orgáne, ktorý ma nad zákonom dohliadať. TO mi potom povedzte niekto, že Slovákom nejepe???
Opýtajte sa čo by s takými to urobili v Číne, USA, Rusku, Severnej Kórey, Afrike, Azii, kdekoľvek na svete. Tam kde by ich nezavreli alebo nepovesili tak to len preto lebo v takých krajinách by sa tam nikdy nedostali.
Keby ste náhodou niekto potrebovali poradiť, prečitajte si paragrafy 315 až 319 trestného zákona a povedzte mi či sa tam nehodí niečo na týchto smradov?” uvádza na svojom FB profile Peter Puškár

Loading…

Je jasné, že tieto verejné vyjadrenia Petra Puškára nezostanú bez povšimnutia orgánov činných v trestnom konaní a ani príslušníkov NAKA. “Puškár si svojimi vyhláseniami na FB koleduje o basu,” uviedol pre DENNÍK POLITIKA človek z kruhov OČTK. “Nikto nie je čistý, ani Puškár ale keď bude Puškár ďalej takto verejne vyskakovať skončí zle. Takto sa vyjadrovať nemôže, nie je poslanec, je len obyčajný právniček s veľa vecami za ušami,” dodal človek z kruhov OČTK.

Puškár obviňuje dokonca aj bývalého policajného prezidenta Gašpara z vydierania.

 

Ďakujeme Petrovi za TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU a TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOK: Prizná sa MAZÚREK k užívaniu ANABOLÍK ? DROGY priznal TRUBAN a ospravedlnil sa

Na hlavu kotlebovca Miňa Mazúreka sa zniesli naozaj šokujúce obvinenia. Na sociálnych sieťach sa začali …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *