streda , 29 januára 2020
Home / POLITIKA / KONIEC KOTLEBOVEJ tradičnej RODINY. VÝŽIVNÉ na syna KOTLEBA odmieta PLATIŤ

KONIEC KOTLEBOVEJ tradičnej RODINY. VÝŽIVNÉ na syna KOTLEBA odmieta PLATIŤ

Dlhoročná manželská kríza u Kotlebovcov o ktorej vedeli len blízki Mariána Kotlebu  prepukla už aj verejne. Frederika Kotlebová podala na okresnom súde v Banskej Bystrici žiadosť o rozvod. Píše o tom aj bulvárny portál cas.sk TU

Skutočnosť, že manželská kríza šéfa ĽSNS, poslanca parlamentu a známeho zástancu tradičnej rodiny je dlhodobá, nie je pre bízkych Mariána Kotlebu žiadnou novinkou. DENNÍK POLITIKA o počiatkoch tejto krízy písal už pred štyrmi rokmi TU

 

Z dôvodu zachovávania súkromia maloletého Kotlebu a na základe žiadostí blízkych sme však o tejto kríze manželstva obmedzili spravodajstvo veriac, že strany urobia všetko pre zachovanie tradičnej rodiny. Žiaľ, nepodarilo sa a keďže informácia o rozvode Kotlebovcov je už vonku na základe článku búlvárnych novín Nový Čas, prinášame aj čitateľom DENNÍKa POLITIKA krátke zhrnutie situácie ako informuje bulvár:

Frederika Kotlebová od januára 2019 nežije s manželom v spoločnej domácnosti. „Jej stanovisko je, že chce rozvod a bodka. Povedala mu, že s ním nechce byť, že k nemu nič necíti. Že keď už podá žiadosť o rozvod, tak to je taká vážna vec, že to nebude sťahovať,“ povedal Novému Času zdroj z jej blízkeho okolia.

Ďalším problémom Mariána Kotlebu sú peniaze či výživné na maloletého syna. Už teraz sa spomína príjem Kotlebu, ktorý oficiálne tvorí asi štyri tisícky v čistom mesačne. Podľa informácií Nového Času Kotleba prispieva na manželku a syna v súčasnosti dokopy 200 eurami mesačne. Frederika Kotlebová pri žiadosti o rozvode uviedla, že požaduje výživné na syna vo výške 800 eur, čo Kotleba odmieta uznať ako oprávnené a proti týmto požiadavkam sa bráni.

“Takže, kotleba už praktick vyriešil aj tradičnú rodinu, po slovensky rozvodom. tak ajk porišil cigánsky problém ako župan v Bystrici. Nuž musí sa uznať, Marián to umí,” napísal na sociálnej sieti Peter a priložil aj fotku.

O tom, ako sa celá situácia v rodine Kotlebovcov vyvinie, budeme čitateľov DENNÍKa POLITIKA priebežne informovať. Manželstvo nezachránil ani manželských sľub partnerov pred kňazom.

Loading…

AKTUALIZOVANÉ 8.9.2019 – Viac TU
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

AUTORSKÁ ÚVAHA: EXTRÉMIZMUS – jednoduché slovo s príliš rozmerným obsahom ….

Priznám sa, že vnáša napätie do mojej osobnosti skutočnosť, že toľko rôznych foriem extrémizmu sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *