pondelok , 17 februára 2020
Home / POLITIKA / VIEME PRVÍ Mečiar sa spája s exSMERákom a ide do VOLIEB. KTO ďalší sa PRIDÁ?

VIEME PRVÍ Mečiar sa spája s exSMERákom a ide do VOLIEB. KTO ďalší sa PRIDÁ?

Dlho očakávaný návrat expremiéra Mečiara do politckého ringu sa blíži. Už o pár dní sa verejnosť oficiálne dozvie nový názov Mečiarovej strany. Mečiar podpisy nezbieral ako ich posledne zbieral exprezident Kiska – viac TU alebo ako ich zbiera exminister Drucker – viac TU. “Mečiar zvolil jednoduchšiu cestu jemu vlastnú. Zákulisnú dohodu s exsmerákom a obsadil stranu, uviedol dôveryhodný zdroj pre DENNÍK POLITIKA, ktorý si z pochopiteľných dôvodov neželá byť menovaný (jeho identitu máme k dispozícii) 

Mečiar oficiálne ohlásil opätovný návrat do politiky pred mesiacom. Písali sme o tom TU

Mečiar si už niekoľko mesiacov pripravol pozíciu na politcký návrat. Začal sa mediálne opäť zviditeľňovať.

 

Posledný mesiac bolo okolo V. Mečiara ticho ale DENNÍK POLITIKA z dôveryhodných zdrojov získal informácie, že Mečiar horúčkovito pracoval na získaní strany cez ktorú sa pokúsi rozčeriť mútne slovenské  politické vody. “Vladova osobná túžba ešte raz sa vrátiť na politický piedestál a pocity nedocenenosti sú u neho mimoriadne veľké a to sú hlavné dôvody, prečo sa Mečiar tak rozhodol,” uviedol diskrétne človek z blízkeho kruhu Vladimíra Mečiara  pre DENNÍK POLITIKA.

Tieto slová nášho zdroja by presne korešpondovali aj z vyjadrením Vladimíra Mečiara v minulosti, kde v dokumente Terezy Nvotovej uviedol, že „Ten pocit, že ma Slováci trochu ponížili, je. To by som si zbytočne zastieral.“

Bývalý boxérista a expremiér sa teda rozhodol vrátiť do politiky a našiel aj spojencov. Pomocnú ruku mu podal exsmerák Jozef Behýl so svojou stranou Nový parlament.

Nový názov Mečiarovej strany je zahalený rúškom tajomstva. DENNÍK POLITIKA samozrejme nový názov Mečiarovej strany už pozná avšak z dôvodu dodržania sľubu voči nášmu zdroju informácii ho nezverejňujeme. Bude to však nepochybne zaujímavý názov, veď aj predchádzajúce názvy nových Mečiarovcov boli zaujímavé: Socialisti a SOS.

Vladimír Mečiar uz v minulosti šéfoval strane HZDS, ktorá už neexistuje.

Kto je Jozef Behýl ?

Loading…

Vladimír Mečiar sa tak vracia do politckého ringu s podporou viacerých vplyvných a mocných ľudí.

Prvú pomocnú ruku mu pri strane podal symbolicky bývalý člen strany Smer. Kto ďalší sa k Mečiarovi pridá? Verejnosť sa dozvie už čoskoro.

Najznámejšie okamihy  a vyhlásenia z kariéry Vladimíra Mečiara prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA v skratke vo videách

 

Ďakujeme Eve za TIP.

Reakcie na návrat Vladimíra Mečiara do politiky sú rôzne. Väčšina z nich sú však negatívné stanoviská užívateľov sociálnej siete FB, ako napr.:

 

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU, TU, TU, TU 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOK: Prizná sa MAZÚREK k užívaniu ANABOLÍK ? DROGY priznal TRUBAN a ospravedlnil sa

Na hlavu kotlebovca Miňa Mazúreka sa zniesli naozaj šokujúce obvinenia. Na sociálnych sieťach sa začali …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *